Skip to main content
New York, USA

Times Meydanı ile geleneksel yılbaşı kutlamalarına ev sahipliği yapan New York, her yıl milyonlarca insanı ağırlıyor. Soğuktan ve kalabalıklardan uzak durmak istiyorsanız, şehri ve kutlamaları yukarıdan izleyebileceğiniz birçok lüks gökdelen bulunuyor.

Kişi başı 3.100 $ karşılığında, Times Meydanı’nda bulunan The Knickerbocker’ın Özel Sky Box’larından birinde yeni yıl kutlamalarını son derece lüks bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Bu muhteşem mekanda, her yanı binlerce kristal üçgenle ve ışıkla kaplı olan meşhur “Yılbaşı Topu”nun düşüş anını izleyebilir, beş yıldızlı otelin tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Londra, Birleşik Krallık

Londra, dünyada en görkemli havai fişek gösterilerinin sergilendiği başkentlerden biri. Bu manzarayı Thames Nehri’nin kıyısında soğukta izlemek istemiyorsanız, her şeyi şık ve rahat bir şekilde görebileceğiniz bir yer var: The Shard.

Avrupa’nın en yüksek binası olan bu görkemli yapı, şehrin en iyi otellerinden biri olan Shangri-La London’a ev sahipliği yapmaktadır. Otelin restoranı Ting’de birinci sınıf bir Yılbaşı Gecesi’nin tadını çıkarabilirsiniz. Seviye 35’te yer alan restoran, havai fişekler gece gökyüzünü aydınlatırken Londra’nın muhteşem manzaralarını sunuyor.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Her yılbaşı gecesi Dubai’nin en ikonik binalarından ve en lüks otellerinden biri olan Burj Al Arab Jumeirah’da muhteşem bir havai fişek gösterisi yapılıyor.

Muhteşem bir kutlama için Yeni Yılda arkadaşlarınız veya ailenizle bir araya gelmek istiyorsanız çarpıcı bir açık hava özel etkinlik alanı olan Palm Garden’ı kiralayabilirsiniz. Palm Garden, akşam yemeği ve dans için 50 kişiye kadar konforlu bir şekilde ev sahipliği yapabiliyor. Palm Garden’ın fiyatları 81.000 $ ‘dan başlıyor.

Mira Havacılık ile yolculuğunuza en uygun özel jeti seçerek tamamen kendi programınıza göre seyahatinizi planlayın, yeni yılı kutlamak üzere dilediğiniz yere uçun!

Yeni Yılı iki Kez, Sidney ve Honolulu’da görün

Mira Havacılık size, arkadaşlarınıza ve ailenize yeni yıl kutlamalarını iki kez deneyimlemek için zamanda geriye yolculuk yapma şansı sunuyor! Geniş, konforlu kabini ve uzun menzilli özel jetimiz ile, Yeni Yılı iki kez kutlamak üzere Sidney, Avustralya’dan Honolulu, Hawaii’ye uçabilirsiniz!