Hizmetler

Hava Aracı Alım ve Satım Danışmanlığı

Uçak Operasyon Hizmetleri
Mira Aviation

Hizmet Detayları

Uçak alım ve satım konusundaki uzmanlığımıza güveniyoruz. 15 yıldan fazla tecrübesi ile Mira Havacılık yanınızda.

Tecrübelerimiz, alıcılar için en zor konunu fiyat şeffaflığı ile bakım ve hasar durumunun anlaşılması olduğunu göstermiştir. Özel Uçak & Helikopter satış sürecinde tüm bu bilgileri toplamak pazarın “kapalı pazar” olması nedeniyle oldukça zordur. Emlak sektöründen farklı olarak bu bilgiler halka açık olarak yayınlanmamaktadır.

Satılık Özel Uçak & Helikopter bulmak satın alma sürecinin yalnızca ilk ve küçük bir aşamasıdır. İstenen özelliklerde satılık Özel Uçak & Helikopter bulunulduğunda, alıcı bir teklif sunarak ve gerekli depozitoyu ödeyerek süreci başlatır. Mira Havacılık’ın uzmanları gibi bir aracı ile çalışarak alıcı, sunulacak teklif, satın alma koşulları ve depozitonun bir emanet hesabına ödenmesi gibi konularda en iyi danışmanlığı alır.

Mira Havacılık Tanıtım Dosyasını (PDF) buradan indirebilirsiniz.

Faaliyet Gösterilen Bölgeler

Özel Jet, Helikopter satın almak veya satmak için (uçuşa kısıtlı bölgeler hariç) dünyanın neresinde olursanız olun Mira Havacılık’ın deneyimli ekibi yanınızda olacaktır.

Gerek global iş ağımızla gerek sektördeki iş ortaklarımızla dünyanın neresinde olursanız olun; dilediğiniz uçuş aracına ulaşabiliriz ve pazarlık, sözleşme detayları, inceleme süreci, teslim koşulları, ödeme detayları, lisanslama, tescil, yakıt, hangarlama vb. süreçlerinin tamamında yanınızda olabiliriz.

Svg+Xml;Charset=Utf

Mira Aviation

Mira Havacılık, 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış ve Yönetimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu.

Diğer Hizmetler