Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=4KpL7xwwD3o
MIRA AVIATION

Deneyimli Ekibimiz

EKİBİMİZ

Alanında 20 yıllık tecrübesiyle Mira Ekibi

Mira Havacılık ekibi, müşterilerimizin Uçak Satış ve Kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti almalarını sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışır. 20 yılı aşkın bir deneyime sahip Havacılık ve Uzay Mühendisleri, EASA Lisanslı Teknisyenler, Emekli Askeri Pilotlardan ve alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır.

Mira Havacılık ekibi alanında fark yaratan uzmanlık ve becerileriyle öne çıkar.

Uçak İşletme

Uçuş Operasyonu

Uçak Satışı

Havacılık Danışmanlığı

Motor ve Yedek Parça Satışı

Askeri Satış ve Proje Yönetimi

Uçak, Motor ve Komponent Bakım ve Desteği

Candaş Erkan Ozdoğu
CEO

Candaş Erkan ÖZDOĞU

Mira Havacılık’ın Genel Müdürü Candaş Erkan Özdoğu; İş Jeti ve Helikopter Operasyonu, Bakım Yönetimi ve Hava Aracı Satışlarında engin bir deneyime sahiptir.

Şirketin Ankara merkez ofisinden ekibine liderlik eden Özdoğu, havacılık endüstrisindeki etkili stratejilerin tasarlanması, iş geliştirme, çok kültürlü ağ kurma, uluslararası ticaret ve hava aracı satış alanlarında güvenilir, çok yönlü danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kariyerinde Türkiye çapında 45,000 saati aşan Helikopter ve Jet ile Hava Ambulans Hizmetlerine öncülük edecek 300 kişilik bir organizasyonun kurulması ve bölgenin en kapsamlı helikopter ve iş jeti bakım merkezinin geliştirilmesi projesi gibi başarıları bulunan Candaş Erkan Özdoğu; 2015 yılında kurduğu Mira Havacılık bünyesinde Dünya genelinde çeşitli sektörde faaliyet gösteren müşterilerine İş Jeti ve Helikopter alımlarında etkin bir hizmet sunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Havacılık ve Uzay Mühendisi olarak mezun olan Özdoğu, Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. Hali hazırda Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesinde Doktora eğitimine devam etmektedir.

Amacımız, insan odaklı bir yaklaşımla dünya çapında yürüttüğümüz havacılık faaliyetlerinde “güvenilir mükemmelliği” temsil etmektir.

CEO Mesajı
Svg+Xml;Charset=Utf
Başkan Yardımcısı

Onur BAYLAN

Mira Havacılık Başkan Yardımcısı Onur Baylan; Hava Aracı Bakımı, Uçak İşletme ve Satış alanlarında küresel deneyime sahip profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Baylan, bakım endüstrisindeki karmaşık stratejik ve teknik süreçlerin takibi ve sonuçlandırılması, değerleme ve fizibilite çalışmaları, uçak pazarlaması ve satışı ile anlaşma koordinasyonu sağlama konusunda objektif, güvenilir ve değerli bir danışmanlık sunmaktadır.

Baylan ayrıca, EASA ve SHGM mevzuatı uyarınca bakım kuruluşları, sürekli uçuşa elverişlilik kuruluşları, operatörler ve uçuş eğitim kuruluş personelinin alması gereken mevzuat eğitimleri gerçekleştirmektedir. CRM Sistemleri ve veri tabanı oluşturma yönündeki faaliyetleriyle kurumsal varlık hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Onur Baylan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Havacılık ve Uzay Mühendisi olarak mezun olmuştur.

Göktan Aydın
Başkan Yardımcısı

Göktan AYDIN

Mira Havacılık Başkan Yardımcısı Göktan Aydın; Hava Aracı Kiralama, Uçuş Operasyonu ve Müşteri Yönetimi alanlarında hizmet veren profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Aydın, uçak kiralamada satış stratejileri, küresel pazardaki talep tahminleri, tedarik zincir yönetimi ve operasyonel performans iyileştirme konularında kritik, güvenilir ve proaktif bir danışmanlık sunmaktadır.

Aydın, uçak kiralama endüstrisindeki uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin ortak girişimler ve satın alma hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Çankaya Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisi olarak mezun olan Aydın, aynı üniversitenin İşletme ve Yönetim alanında MBA derecesine sahiptir.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

EKİBİMİZ

Mira ailesiyle tanışın.

Gerald Moget
Satış Direktörü

Gerald MOGET

Mira Havacılık Satış Direktörü Gerald Moget; Hava Aracı Bakımı, Uçak İşletme ve Satış alanlarında küresel deneyime sahip profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

İsviçre’deki Cenevre ofisinden çalışmalarını sürdüren Moget; uçak satış endüstrisindeki karmaşık stratejik ve teknik süreçlerin takibi ve sonuçlandırılması, değerleme ve fizibilite çalışmaları, uçak pazarlaması ve satışı ile anlaşma koordinasyonu sağlama konusunda objektif, güvenilir ve değerli bir danışmanlık sunmaktadır.

Moget Hava Aracı Bakım Yönetimi alanındaki tecrübelerini teknik kabiliyetleriyle birleştirip Hava Aracı Satışındaki teknik bakım sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak Mira’nın satışlardaki başarı yüzdesini arttırmaktadır.

EASA B1 ve B2 Teknisyeni olan Gerald Moget, Cenevre Mekanik Teknik Okulundan mezun olmuştur.

Alperen Gür
Satış Direktörü

Alperen GÜR

Mira Havacılık Satış Direktörü Alperen Gür; Hava Aracı Bakımı, Uçak İşletme ve Satış alanlarında hizmet veren profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki İstanbul ofisinden çalışmalarını sürdüren Gür, uçak satış endüstrisindeki karmaşık stratejik ve teknik süreçlerin takibi ve sonuçlandırılması, değerleme ve fizibilite çalışmaları, uçak pazarlaması ve satışı ile anlaşma koordinasyonu sağlama konusunda objektif, güvenilir ve değerli bir danışmanlık sunmaktadır.

Gür, uzun vadeli iş geliştirme planı dahilinde Veri Tabanı ve CRM Sistemleri faaliyetleriyle şirketin ortak girişimler ve kurumsal varlık hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Alperen Gür, İstanbul Teknik Üniversite’den Uzay Mühendisi olarak mezun olmuştur.

Fahrettin Aydın
İş Geliştirme Direktörü

Fahrettin AYDIN

Mira Havacılık İş Geliştirme Direktörü Fahrettin Aydın; Bakım ve Onarım alanlarında küresel deneyime sahip profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Aydın, Savunma Sanayii Komuta Kontrol ve Bilgi Sistemleri, Simülatör Simülasyon Sistemleri üzerine değerli bir alan uzmanlığına sahiptir. Sivil Havacılık Kurumları’na ait kara ve hava araçlarının bakım ve onarım projelerinin takibi, koordinasyonu ve geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Fahrettin Aydın, Türk silahlı Kuvvetleri’nin farklı kademelerde komutanlık ve Güney Kore Seul Askeri Ataşe olarak görev yapmıştır. Ayrıca Birleşmiş Milletler Güney Kore Silahsızlanma Komisyonunda Türk İrtibat Subaylığı ve Dönem Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Uluslararası alanda yürüttüğü başarılı çalışmaları ise Güney Kore Cumhurbaşkanı tarafından liyakat madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Kara Harp Okulu Makine Bölümü mezunu olan Aydın, müteakip dönemde Kara Havacılık Helikopter Pilot eğitimini tamamlamıştır. Kurmay Subay ve Pilot olarak Kara Harp Akademisi ile Güney Kore Harp Akademilerini başarıyla bitirmiştir. Ayrıca Askeri Lojistik Helikopter Pilotu olarak 2.200 saatlik uçuş deneyimlerine sahiptir.

Hilal Beyza Aydın
Satış Asistanı

Hilal Beyza AYDIN

Mira Havacılık Satış Asistanı Hilal Beyza Aydın; Müşteri Yönetimi, Hava Aracı Kiralama, Uçuş Operasyonu alanlarında uzman bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Aydın, müşteri ilişkilerinin yönetimi, uçak kiralama taleplerinin karşılanması, operasyonel sürecin takibi ve uçuş koordinasyonu alanında kritik, güvenilir ve proaktif bir danışmanlık sunmaktadır.

Aydın, hava aracı kiralama alanında uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin kalite, güvenlik ve memnuniyet hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Hilal Beyza Aydın, bir süre avukatlık mesleğini başarıyla sürdürmüştür.

Erkan Kaya
Mali Müşavir

Erkan KAYA

Mira Havacılık’a danışmanlık veren Yeminli Mali Müşavir Erkan Kaya; Muhasebe, Vergi ve Denetim ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı alanında değerli bir uzmanlığa sahiptir.

Şirketin finansal tablolarının oluşturulması ve vergi beyannamelerinin denetimi, personel özlük dosyalarının, hizmet sözleşmelerinin ve bordroların hazırlanması, vergi ve SGK tahakkuklarının takibi ile ödeme konularında güvenilir ve kritik bir danışmanlık sunmaktadır.

Kaya, mevzuat ve meslek ahlakı kuralları ile genel kabul görmüş muhasebe prensipleri çerçevesinde, şirketin öz kaynaklarının verimli bir şeklide yatırıma dönüştürme hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Ankara Gazi Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Erkan Kaya, Ekonomi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir lisanslarına sahiptir.

Şive Doğan
Dijital Pazarlama Uzmanı

Şive DOĞAN

Mira Havacılık Dijital Pazarlama Uzmanı Şive Doğan; Web Sitesi İçerik Editörlüğü, Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım alanında değerli bir uzmanlığa sahiptir.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Doğan, dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitle ve rakip analizlerinin yapılması, raporlanması, sosyal medya ve reklam yönetimi dahilinde gerekli güncel içeriklerin hazırlanması ve kurumsal kimlik tasarımı alanında yaratıcı, veri odaklı bir danışmanlık sunmaktadır.

Doğan, havacılık endüstrisindeki uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin reklam, pazarlama ve dijital varlık hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Şive Doğan, Süleyman Demirel Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı bölümünden mezun olmuştur.

Mira Symbol White