Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=4KpL7xwwD3o
MIRA AVIATION

Deneyimli Ekibimiz

EKİBİMİZ

Alanında 20 yıllık tecrübesiyle Mira Ekibi

Mira Havacılık ekibi, müşterilerimizin Uçak Satış ve Kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti almalarını sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışır. 20 yılı aşkın bir deneyime sahip Havacılık ve Uzay Mühendisleri, EASA Lisanslı Teknisyenler, Emekli Askeri Pilotlardan ve alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır.

Mira Havacılık ekibi alanında fark yaratan uzmanlık ve becerileriyle öne çıkar.

Uçak İşletme

Uçuş Operasyonu

Uçak Satışı

Havacılık Danışmanlığı

Motor ve Yedek Parça Satışı

Askeri Satış ve Proje Yönetimi

Uçak, Motor ve Komponent Bakım ve Desteği

Candaş Erkan Ozdoğu
CEO

Candaş Erkan ÖZDOĞU

Mira Havacılık’ın Genel Müdürü Candaş Erkan Özdoğu; İş Jeti ve Helikopter Operasyonu, Bakım Yönetimi ve Hava Aracı Satışlarında engin bir deneyime sahiptir.

Şirketin Ankara merkez ofisinden ekibine liderlik eden Özdoğu, havacılık endüstrisindeki etkili stratejilerin tasarlanması, iş geliştirme, çok kültürlü ağ kurma, uluslararası ticaret ve hava aracı satış alanlarında güvenilir, çok yönlü danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kariyerinde Türkiye çapında 45,000 saati aşan Helikopter ve Jet ile Hava Ambulans Hizmetlerine öncülük edecek 300 kişilik bir organizasyonun kurulması ve bölgenin en kapsamlı helikopter ve iş jeti bakım merkezinin geliştirilmesi projesi gibi başarıları bulunan Candaş Erkan Özdoğu; 2015 yılında kurduğu Mira Havacılık bünyesinde Dünya genelinde çeşitli sektörde faaliyet gösteren müşterilerine İş Jeti ve Helikopter alımlarında etkin bir hizmet sunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Havacılık ve Uzay Mühendisi olarak mezun olan Özdoğu, Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. Hali hazırda Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesinde Doktora eğitimine devam etmektedir.

Amacımız, insan odaklı bir yaklaşımla dünya çapında yürüttüğümüz havacılık faaliyetlerinde “güvenilir mükemmelliği” temsil etmektir.

CEO Mesajı

Ekibimize katılmak ister misiniz?

EKİBİMİZ

Mira ailesiyle tanışın.

Alperen Gür
Satış Direktörü

Alperen GÜR

Mira Havacılık Satış Direktörü Alperen Gür; Hava Aracı Bakımı, Uçak İşletme ve Satış alanlarında hizmet veren profesyonel bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki İstanbul ofisinden çalışmalarını sürdüren Gür, uçak satış endüstrisindeki karmaşık stratejik ve teknik süreçlerin takibi ve sonuçlandırılması, değerleme ve fizibilite çalışmaları, uçak pazarlaması ve satışı ile anlaşma koordinasyonu sağlama konusunda objektif, güvenilir ve değerli bir danışmanlık sunmaktadır.

Gür, uzun vadeli iş geliştirme planı dahilinde Veri Tabanı ve CRM Sistemleri faaliyetleriyle şirketin ortak girişimler ve kurumsal varlık hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Alperen Gür, İstanbul Teknik Üniversite’den Uzay Mühendisi olarak mezun olmuştur.

Svg+Xml;Charset=Utf
Charter Satış Direktörü

Nazlıcan SOLUK

Mira Havacılık Satış Direktörü Nazlıcan Soluk; Müşteri Yönetimi, Hava Aracı Kiralama, Uçuş Operasyonu alanlarında uzman bir havacılık danışmanıdır.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Soluk, müşteri ilişkilerinin yönetimi, uçak kiralama taleplerinin karşılanması, operasyonel sürecin takibi ve uçuş koordinasyonu alanında kritik, güvenilir ve proaktif bir danışmanlık sunmaktadır.

Soluk, hava aracı kiralama alanında uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin kalite, güvenlik ve memnuniyet hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunu olan Nazlıcan Soluk, aynı üniversiteden Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yan dal yapmıştır.

Svg+Xml;Charset=Utf
Maliyet Kontrol Uzmanı

Sude HİNDİSTAN

Mira Havacılık Maliyet Kontrol Uzmanı Sude Hindistan; mali kontrol işlemleri, proje bütçe analiz ve raporlama alanında değerli bir uzmanlığa sahiptir.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Hindistan; maliyet kontrol stratejilerinin geliştirilmesi, faturalandırma süreçlerinin takibi, raporlanması ve değerlendirilmesini sağlama konusunda kritik, güvenilir ve proaktif bir danışmanlık sunmaktadır.

Hindistan, havacılık endüstrisindeki uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin veri tabanı oluşturma, maliyet belirleme ve verimlilik hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Sude Hindistan, Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Şive Doğan
Dijital Pazarlama Uzmanı

Şive DOĞAN

Mira Havacılık Dijital Pazarlama Uzmanı Şive Doğan; Web Sitesi İçerik Editörlüğü, Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım alanında değerli bir uzmanlığa sahiptir.

Türkiye’deki Ankara merkez ofisinden çalışmalarını sürdüren Doğan, dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitle ve rakip analizlerinin yapılması, raporlanması, sosyal medya ve reklam yönetimi dahilinde gerekli güncel içeriklerin hazırlanması ve kurumsal kimlik tasarımı alanında yaratıcı, veri odaklı bir danışmanlık sunmaktadır.

Doğan, havacılık endüstrisindeki uzun vadeli iş geliştirme faaliyetleriyle şirketin reklam, pazarlama ve dijital varlık hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Şive Doğan, Süleyman Demirel Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı bölümünden mezun olmuştur.

Erkan Kaya
Mali Müşavir

Erkan KAYA

Mira Havacılık’a danışmanlık veren Yeminli Mali Müşavir Erkan Kaya; Muhasebe, Vergi ve Denetim ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı alanında değerli bir uzmanlığa sahiptir.

Şirketin finansal tablolarının oluşturulması ve vergi beyannamelerinin denetimi, personel özlük dosyalarının, hizmet sözleşmelerinin ve bordroların hazırlanması, vergi ve SGK tahakkuklarının takibi ile ödeme konularında güvenilir ve kritik bir danışmanlık sunmaktadır.

Kaya, mevzuat ve meslek ahlakı kuralları ile genel kabul görmüş muhasebe prensipleri çerçevesinde, şirketin öz kaynaklarının verimli bir şeklide yatırıma dönüştürme hedeflerini başarıyla desteklemektedir.

Ankara Gazi Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Erkan Kaya, Ekonomi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir lisanslarına sahiptir.

Mira Symbol White