Markalar

Temsilciliklerimiz

Havacılık pazarındaki, teknoloji, ekonomi, çevre ve mevzuatlardaki değişiklikler hava yolu sektörünü etkilemektedir. Bu değişiklikleri yönetebilmek amacıyla Mira Havacılık, hava yollarına, hava aracı üreticilerine, uçak kiralama şirketlerine ve genel havacılık sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetleri, havayolu sektörü tecrübesi ve gelişmiş teknik becerilere sahip tecrübeli havacılık uzmanları ile sunmaktadır.

Mira Havacılık havacılığın lider küresel markalarını temsil etmektedir. Şu anda Mira Testek Inc., Avtron Inc., FMC Solutions ve ALMI Ltd. (Iberia Maintenance German Office)’in Türkiye’deki tek yetkilisidir.

Temsilcilik hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mira, havacılıktaki en değerli varlığın güven olduğu inancı ile kurulmuştur. Şirketimiz, tek bir iş için değil, uzun soluklu bir ilişki kurarak tüm havacılık hizmetlerinin tek bir güvenilir ortaktan alınması için çaba sarfeder.

Uzman ekibimiz projeleri teklif aşamasından ürün/hizmet teslimine kadar özenle yönetir. Tüm bu süreçte ekibimiz teklifleri, sözleşme hazırlanmasını ve imzalanmasını ve projenin kendisini yönetir.

Markalarımız

Temsilcilikler Konum Konu Tarih
BITES Tüm Dünya (Türkiye, Suudi Arabistan, BAE, Singapur Hariç) Tüm Hizmetler 26 Temmuz 2018
FFT Türkiye Tüm Hizmetler 20 Mart 2018
FMC Solutions Türkiye Tüm Hizmetler 15 Şubat 2017
Avtron Aerospace Inc Türkiye Tüm Hizmetler 15 Şubat 2017
Testek Inc Türkiye Tüm Hizmetler 2 Şubat 2017
Iberia German Office Türkiye Bakım 2 Şubat 2017
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Havacılık Danışmanlığına mı İhtiyacınız Var?