Hizmetler

Uçak Operasyon Hizmetleri

Hava aracı operasyon hizmetlerimiz, uçak veya helikopterinizin daha verimli işletilmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

devamı
Hangarlama

Ankara Esenboğa, İstanbul Atatürk veya İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarında birinde kısa süreli hangarlama veya sürekli konuşlandırma ihtiyacınız mı var? Bunun için doğru yerdesiniz.

devamı
Bakım ve Yedek Parça

Mira Havacılık’ta sizlere en iyi hizmeti sunarken öncelikli hedefimiz emniyet ve müşteri memnuniyeti. Ankara Esenboğa ve İstanbul Atatürk Havalimanları’ndaki iş ortaklarımız aracılığı ile helikopter ve özel uçak bakım hizmetleri sunuyoruz.

devamı
Danışmanlık

Uçak satın alma, uçak satma veya takas etme süreçleri konusunda 15 yıldan fazla tecrübesi ile Mira Danışmanlık yanınızda.

devamı
Mevzuat Eğitimleri

EASA ve SHGM mevzuatı uyarınca bakım kuruluşları, sürekli uçuşa elverişlilik kuruluşları, operatörler ve uçuş eğitim kuruluşları personelinin alması gereken mevzuat eğitimlerini size özel programlarla düzenliyoruz.

devamı
“MIRAds”

Marka reklamınızı hedef kitlenize çok özel bir şekilde ulaştırıyoruz.
Uçuş sırasında yaklaşık 1 saate varan sürelerde gösterimle, reklamınızın direkt olarak hedef kitlenize gösterimini sağlıyoruz.

devamı
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Özel Bir Uçuş Mu Arıyorsunuz?