Skip to main content
Uçak Kiralama

Ülkemiz ve dünya genelinde kişiler veya kurumlar birçok nedenden ötürü uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Zaman konusunda esneklik, hız, güven ve konfor uçak kiralama hizmetinin sunduğu imkanlardan bir kaçıdır. Dünyanın herhangi bir bölgesine 2 saat içerisinde gerekli uçuş izinlerinin ve hazırlıklarının yapılması ile birilikte hızlı ve konforlu bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik özel uçak kiralama hizmeti sayesinde dilediğiniz destinasyona dilediğiniz zaman uçabilir, zamanı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Durum böyleyken uçak kiralama fiyatları 2022 de merak edilen bir diğer husustur.

Uçak Kiralama Fiyatları 2022 Tarifeleri

Uçak kiralama hizmetinde uçuş fiyatlandırılması yapılırken uçuş süresi, uçuş masrafları, özel istekler, catering vb. gibi diğer tüm talepler kullanılacak olan uçağın saatlik maliyetleri doğrultusunda hesaplanır. Uçuşun kabul edilmesi durumunda gerekli uçuş evrakları temin edilir ve izinler için başvuru yapılır. İzinlerin alınması halinde uçuş operasyonu gerçekleştirilir.

Uçak kiralama hizmetinde maliyetleri azaltmak ve uygun fiyatlı bir uçuş gerçekleştirmek için ihtiyacınız olmayan diğer koltukları sizinle aynı noktaya gitmek isteyen bir başka yolcular ile paylaşabilir maliyetleri azaltabilirsiniz. Aynı zamanda boş bacak olarak adlandırılan bu uçuşlardan faydalanarak gitmek istediğiniz noktaya çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Uçaklar genellikle kalkış noktalarından ya da kiralama hizmetini tamamladıktan sonraki noktaya boş gider ve bu uçuşlara boş bacak denilir. Boş bacak uçuşlarının sizlere uyması halinde gitmek istediğiniz noktaya % 75’e yakın tasarruf sağlayarak uçabilirsiniz.

Mira Aviation ile özel jetler, deniz uçakları, yolcu uçakları, helikopter ve kargo uçakları gibi çeşitli hava araçlarına talepleriniz doğrultsunda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uçak kiralama fiyatları 2022 itibariyle uygun fiyatlandırmadan faydalanabilmeniz için sizin ihtiyacınıza en uygun hava aracının belirlenmesi ve bu doğrultuda planlama yapılması gerekmektedir. Aksi halde ihtiyacınıza uygun olmayan bir hava aracı ile yüksek maliyetler ile seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz. Mira Aviation iş birliği içerisinde olduğu yerli ve yabancı operatörler ile farklı tip ve modellerde dünyanın her noktasında uçak, helikopter, özel jet kiralama hizmeti sunabilmektedir. Hafif, orta, uzun ve ağır iş jetlerinin yanı sıra grup seyahatleri için yolcu uçaklarına ve deniz uçaklarına da Mira Aviation sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hizmet verilen tüm hava araçları gerekli güvenlik donanımlarına sahip düzenli bakım yapılan ve sivil havacılık otoriteleri tarafından denetime giren, eğlence ekipmanları ve diğer tüm vip ekipmanlar ile donatılarak size keyifli ve düşük maliyetli fakat lüks bir uçuş için imkanı sağlar.

Helikopter Kiralama

Mira Aviation; iş gezileri, özel gün, fotoğraf/video çekimi ve organizasyon gibi taleplerinizde farklı model ve alternatiflerde helikopter kiralama hizmeti sunmaktır. Hizmet verdiğimiz tüm helikopterler, güvenlik donanımına sahip, tecrübeli uçuş ekipleri ile hizmete sunulmaktadır. Helikopter kiralama kısa mesafe uçuşlarda esneklik sunar. Noktadan noktaya uçuşlarda çok büyük avantajı sağlar. Kabinler genellikle üstün konforlu koltuklara sahiptir. Helikopterlerin çok yönlü olması sayesinde onları havalimanlarından kayak yerlerine, etkinliklere, spor stadları gibi yerlere ulaşım sağlamak için veya tamamen iş amaçlı uçuşlarda kullanabilmenizi olanak sağlar.

Helikopter kiralamak çok çeşitli avantajları beraberinde tutar, bireysel ihtiyaçlara hitap etmeleri, zekice tasarlanmış olmalarından kaynaklanır. Helikopter pistlerine, otellere, özel mülklere, şehir merkezlerine, kalabalık ve ulaşılması güç yerlere erişim sağlamaları, seyahatler için helikopterleri en uygun ve en esnek seçenek haline getirmektedir. Helikopterler ayrıca, tıbbi tahliyeler ve hava fotoğrafçılığı da dahil olmak üzere bir çok farklı alanda kullanım için uygundur. Uçak kiralama fiyatları 2022 merak edilirken helikopter kiralama fiyatları da merak konusudur. Helikopter kiralama hizmeti fiyatlandırması da uçakta olduğu gibi uçuş süresi, uçuş masrafları ve özel istekler gibi maddeler göz önünde bulundurularak yapılır.

Helikopter kiralama hizmetininin kullanım alanları;
  • VIP uçuşlar,
  • Kurumsal organizasyonlar ve etkinlikler,
  • Sportif tarzda organizasyon ve etkinlikler,
  • Şehir turları,
  • Film, fotoğraf ve video çekimleri,
  • Stadyum, özel mülk ve kayak merkezleri transferleri,
  • Düğün organizasyonları,
  • Havadan keşif gibi ihtiyaca uygun helikopter kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Özel Jet Kiralama

Özel Jet kiralama hizmeti ile yurt içi veya yurt dışı ulaşmak istediğiniz noktaya sizlerin belirlediği tarife ve diğer tüm özel talepleriniz karşılanarak kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Uçuş öncesi izinlerin alınabilmesi adına gerekli evrakların ulaştırılması ve uçuş hazırlıklarının yapılması ile 1-2 saat içerisinde özel jetiniz kalkış için sizi bekliyor olacaktır. Özel jet kiralama maliyetli bir hizmet olarak düşünülse de boş bacak olarak adlandırılan boş uçuşlar bulunmaktadır. Bu uçuşlarla birlikte dünyanın herhangi bir noktasında özel jet kiralama hizmetinden ve uçak kiralama fiyatları 2022 için uygun fiyatlara yararlanabilmek mümkün. Bize ilettiğiniz uçuş talepleriniz de öncelikle boş bacak uçuşlar aranmaktadır. Talebinize uygun boş bacak uçuş olmaması durumunda ise uçuş taleplerinize yönelik özel jet tipi belirlenir ve uygun fiyatlandırma yapılarak tarafınıza sunulur.

Özel jet kiralamada uçuş fiyatlandırmaları yapılırken uçuş süreleri üzerinden hesaplanmaktadır. Bu sebeple taleplerinizin tarafımıza ulaşması sonrası uçuş süreleri ve diğer tüm uçuş maliyetleri 10-15 dakika içerisinde hesaplanır. Tarafınıza uçuş hakkında ve fiyatlandırma ile ilgili tüm bilgiler iletilir. İhtiyacınıza yönelik uygun özel jet belirlendikten sonra uçuşu onaylamanız ve gerekli uçuş izinlerinin alınmasıyla birlikte kalkış yapılabilmektedir. Özel Jet kiralama ile birlikte güvenlik, pasaport ve bagaj kuyruklarında kaybedilen zamanlardan tasarruf ederek kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Özel jet kiralama hızlı ve konforlu bir seçenek olarak günümüzde spor kulüpleri, uluslararası firmalar, taraftar grupları, siyasi partiler, özel günler ve etkinlikler gibiz zamanın değerli olduğu acil tüm durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları 2022

Özel uçak kiralama günümüz şartlarında size zaman kazandırmak ve iş kaybınızı önlemek amacıyla hizmete sunulmuştur. Bu sayede, pasaport kontrolü, güvenlik, bagaj bekleme gibi zaman kaybettirecek işlemlerle uğraşmak zorunda kalmaz vaktinizi daha verimli kullanmış olursunuz. Mira Aviation, verdiği hizmetle zamanı değerlendirmenize, yönetmenize ve daha verimli kullanmanıza yardımcı olurken aileniz ya da arkadaşlarınızla çıkacağınız seyahatlerinize, tatilinize ve toplantılarınıza konfor, huzur ve güvenle ulaşmanızı sağlamak amacıyla lüks uçuşlar sağlamaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza değer veren ve buna uygun hizmet skalası sunan firmamız, uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama gibi tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetimizde de sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi ön planda tutan bir misyona sahiptir.

Özel uçak kiralama talebinizi ve isteklerinizi firmamıza ulaştırdıktan sonra, uzman bir kadroyla çalışan Mira Aviation, sizin istekleriniz doğrultusunda özenle çalışmalar yapar. Bu çalışmalarda hedef; uçuş güzergahını belirlemek ve bu güzergaha en yakın havaalanını seçmektir. Sonrasında geçiş izinlerini almak, transfer ve bekleme sürelerini ayarlamak, VIP/CIP salonlarının rezervasyonu, uçuş ekibi ile birlikte güvenli uçuş koşullarını sağlamak yeterli olacaktır. Bu detaylar yolculuk boyunca sizin ve misafirlerinizin konforunu sağlamaktır. Özel uçak kiralama fiyatları 2022 hakkında bilgi sahibi olmak ve detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.