Skip to main content

Son yıllarda sıkça duymaya başladığımız özel jet kiralama her ne kadar lüks olarak değerlendirilse de aslında oldukça avantajlı ve ayrıcalıklı bir uçuş tercihi. Hangi koşullarda ve nasıl yolculuk etmek istediğiniz konusunda size büyük kolaylık sağlayan özel jetler sayesinde ister iş için ister tatil için dilediğiniz zaman dilediğiniz yere kolayca uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Neden diğer araçlar yerine özel jet kiralamalıyım? sorusunu soranlardansanız gelin yanıtlarına birlikte bakalım.

Özel Jet Kiralamanın Avantajları

Zamandan Kazanın

Çağımızda artık paradan da önemli tek şey zaman. Hayatımız büyük bir koşturmacanın içerisinde geçerken, kimi zaman hiçbir şeye vakit ayıramayacak duruma geliyoruz. Bu gibi zamanlarda ise bize zamandan tasarruf ettiren ve işlerimizi daha kısa sürede halletmemize yarayan şeyler ilk tercihimiz oluyor. Mira Havacılık ile özel jet kiralama ise burada devreye giriyor. Programınıza uygun bir şekilde sadece bir kaç saatinizi harcayarak dilediğiniz yere kolayca gidebilmenize imkan sağlayan özel jetler, sizi bulunduğunuz yerden alıyor, bagajlarınızı karşılıyor ve özel terminallere erişim özelliği sayesinde daha hızlı check-in yapmanıza olanak tanıyor.

Konforlu Uçun

Özel jet kiralamanın en büyük avantajlarından bir diğeri de konforlu oluşu. Hangi ulaşım yolunu seçerseniz seçin siz o firma için sadece birer yolcudan ibaret olacaksınız. Ancak Mira Havacılık üzerinden özel jet kiraladığınızda siz artık VIP yolcusunuz. Yolculuğunuz kısa bile olsa eziyet olmaktan çıkarak keyif verici bir aktiviteye dönüşecek. İster yalnız, ister aileniz ile birlikte; iş arkadaşlarınız ya da dostlarınızla kiminle yolculuğa çıkarsanız çıkın lüks ve geniş kabinli jetler ve kabin ekibi sizin konforunuz için hizmet ediyor olacak.

Gizliliğinizi Koruyun

Kimi zaman yolculuk esnasında rahatsız edilmemek ve dikkat dağıtacak şeyler ile karşılaşmamak isteriz. Mira Havacılık ile özel jet kiralama hizmeti, size first class bir güvenlik ve gizlilik hizmeti sağlıyor olacak.

Ekonomik Düşünün

Geçmişte uçak kiralamak oldukça lüks ve pahalı bir seçenek olarak görülürdü. Günümüzde ise oldukça ekonomik alternatiflerden birisi. Artık son derece uygun fiyatlarla kaliteli ve hızlı yolculuklar yapabilir, kendi tarifenizi oluşturup dilediğiniz saatlerde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.