Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar

Mira Havacılık Özel Jet hizmeti ile sıra dışı bir tatile hazır mısınız? Özel jet hizmeti ile yapacağınız seyahatleri hem hızlı hem de konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yoğun iş koşuşturması içerisinde zamandan tasarruf etmek istediğiniz anlarda kurtarıcı ulaşım aracınız olan özel jet ile kısacık bir hafta sonunu bile eğlenceli ve farklı bir tatil özelinde değerlendirebilirsiniz. İşte sıra dışı bir tatil için ilginç rotalar!

Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar;

Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar 2İbiza Partileri 

Akdeniz ’deki Balear Adaları ’nda bulunan İbiza, partileri ile meşhur yerlerden biri. Özellikle son 30 yıldır, eğlence dünyasının gözde adalarından biri olan İbiza ‘da yaz kış demeden yılın her anı farklı eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz. Sokak ve plajlarındaki hareketlilik, mekanlardan taşan müzik sesleri ve harika gün batımı ile İbiza kısa ya da uzun demeden eğlence dolu bir tatil arayışı içinde olan herkese ilginç ve hareketli bir alternatif sunuyor.

 

 

Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar 3Amsterdam Köyleri 

Hollanda ’nın başkenti Amsterdam dendiğinde aklınıza ilk olarak kayıklarla gezmek, bisiklet sürmek ya da gece klüplerinde eğlenmek gelebilir. Ancak Amsterdam ‘da tüm bunlardan öte daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşabilirsiniz. Amsterdam ’a trenle sadece 20 dakika uzaklıkta olan ve görenlere masal dünyası izlenimi bırakan Zaanse Schans kasabası farklı bir tatil arayışında olanlar için harika bir tercih.

 

 

Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar 4Pamukkale Antik Havuzu 

Kısa bir hafta sonu için çok da uzaklara gitmek isteyenlerin tercihi olabilecek Pamukkale Antik Havuzu, hayranlık uyandıran doğal güzelliği ile hem size hem de ailenize unutulmayacak eşsiz bir gün yaşatacak. M.Ö 7. yüzyılda meydana gelen bir deprem sonrasında oluşan Pamukkale Antik Havuzu ‘nun en temel özelliği yaz kış değişmeyen ve 36 derece olan su sıcaklığı . Bu yüzden dilediğiniz an rahatça havuza girebilir ve şifalı suların tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Özel Jet ile Sıra Dışı Bir Tatil için İlginç Rotalar 5Çölde Bir Gece

Birleşik Arap Emirlikleri ’nde bulunan Qasr Al Sarab adlı otel sayesinde  daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayarak gecenizi uçsuz bucaksız bir çölün tam ortasında geçirebilirsiniz. Sabah gözünüzü açtığınızda göreceğiniz tek şey ise sadece sonsuz bir çöl manzarası olacak.