Skip to main content

Son yıllarda giderek artan özel uçak kiralama hizmeti, diğer ulaşım türlerine göre yolculuklarınızda size büyük ölçüde rahatlık sağlayan bir ulaşım yöntemi. Sağladığı avantajlar bir yana rahat ve konforlu bir hizmet sunan özel uçaklar, özellikle sık sık seyahat yapan kişiler için büyük bir kurtarıcı. Son yıllarda havacılık alanında görülen fiyat düşüşleri ve gelişen teknolojik faaliyetler de göz önünde bulundurulduğunda özel uçak kiralama hizmeti tercih edebileceğiniz en avantajlı ulaşım türlerinden biri haline geliyor.

Özel Uçak Kiralamanın Avantajları:

  • Özel uçak kiralama hizmetini kullanmak için belli bir meslek grubuna ya da statüye sahip olmaya gerek yok. Dileyen herkes bu hizmeti rahatça kullanabilir. Yolculuğunuzu iş toplantılarınız, gezileriniz için planlayabileceğiniz gibi özel organizasyonlar ya da özel toplantılar düzenlemek için de özel uçak kiralayabilirsiniz.
  • Özel uçağınızın rotasını, kalkış ya da iniş saatini tamamen siz belirleyebilirsiniz. Diğer ulaşım türlerinde yapacağınız seyahatlerde size belirtilen saat dilimleri arasından yolculuğunuzu seçmek zorunda kalırsınız. Ancak özel uçak kiraladığınızda zaman ve mekan konusu tamamen size bağlıdır. Dilerseniz son anda bile değişiklik yapabilirsiniz.
  • Zamanın çok değerli bir kavram olduğu çağımızda özel uçaklar size zamandan tasarruf ettirmeyi amaçlar. Özellikle sık sık toplantıya giden ve zamanı verimli kullanarak gününü değerlendirmek isteyenler için özel uçak hizmeti biçilmiş kaftan. Gereksiz trafik ve prosedürler ile uğraşmadan gideceğiniz yere kolayca ulaşabilir, kalan zamanınızı kendinize ayırabilirsiniz.
  • Özel uçak yolculuklarınızda internet seçenekleri, yiyecek /içecek, film ve müzik gibi aktivitelere önceden bildirdiğiniz durumlarda ulaşabilir, yolculuğunu sevdiğiniz hobileri yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Özel uçak kiralamanın avantajlarından bir diğeri de konforlu oluşu. VIP yolcu olmanın tadını çıkarabileceğiniz özel uçaklarda, yolculuğunuz sıkıcı bir süreç olmaktan çıkacak, keyifli, rahat ve kendinizi özel hissettiren bir deneyime dönüşecek.
  • Özel uçak kiralama hizmetinin bir diğer avantajı ise güvenli oluşu. Konforu sağladığı kadar güvenliği de amaçlayan özel uçaklar, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizi memnun etmek için orada bulunan ekibi ile yolculuğunuzu güven içerisinde geçirmenizi sağlayacak.