Skip to main content

Son yıllarda özel helikopter kullanımında ciddi bir artış yaşanıyor. Her ne kadar özel jet kiralama hizmeti kadar hızlı ve uzun menzilli olmasalar da kullanım alanlarının genişliği açısından özel helikopterler sıkça tercih edilir hala geldi. Çoğu zaman hayat kurtarıcı olması sebebi ile de bir çok iş adamının tercihi olan özel helikopterler zamandan tasarruf sağlamaları ile de oldukça avantajlı.

Gitmek istediğiniz her yere kolay ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan özel helikopterler ile uçakla gidilemeyen bir çok yere seyahat edebilmek mümkün. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak tasarlanan iç dizaynı sayesinde özel helikopterler ile uçuşunuz sırasında konforunuzu ve rahatlığınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Peki ulaşım türü olarak neden özel helikopter tercih edilmeli? Özel helikopter kiralama hizmetinin faydaları neler?

Neden özel Helikopter Tercih Edilmeli?

  • Kara yolu üzerinden yapacağınız yolculuklarda kaybedeceğiniz zamanı özel helikopter tercihinde tamamen kendinize ayırabilirsiniz. Hızlı ve rahat bir yolculuk sayesinde trafik işkencesinden kurtulabilir, her türlü acil durumda istediğiniz an istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz.
  • Özel helikopterler sayesinde bir çok ulaşım türünün ulaşamadığı alanlara ulaşabilmeniz mümkün. Otellere, özel mülklere, fabrikaya, araziye ya da bir dağ yolculuğuna özel helikopteriniz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İniş – kalkış aşamalarında uçaklar gibi özel alan istemeyen helikopterler ile erişimi zor ya da kalabalık alanlara rahatça gidebilirsiniz.
  • Özel helikopterler ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz lükslük çerçevesinde dizayn edilmiştir. Yolculuğunuzu rahat ve konforlu geçirmeniz ilk önceliktir.
  • Özel helikopter kiralama hizmetini; kurumsal organizasyonlarda, iş seyahatlerinde, sportif organizasyonlarda, şehir turlarında, hususi uçuşlarda, otel gezilerinde, kayak merkezi ulaşımlarında , düğün uçuşlarında ve medikal uçuşlarda kullanabilirsiniz.
  • Mira Havacılık ’ın sağladığı özel helikopter hizmeti ile gizliliğinizi ve güvenliğinizi garanti altına alabilir, size özel hazırlanmış personel ile rahat ve konforlu uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Uygun kiralama fiyatları sayesinde bir çok ulaşım türüne göre hem zamandan hem de maliyetten avantaj sağlayarak, ücret verimliliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Helikopter kiralama uzmanı ile uçuş esnasında yemek istediğiniz şeylerden tutun, son dakika değişikliklerine dek dilediğiniz konuda 7/24 iletişimde kalarak uçuşunuzu kontrol altına alabilirsiniz.