Skip to main content

İste iş, ister eğlence için olsun, İstanbul’da özel uçak kiralama, uzman bir ekip ve profesyonel şirketlerle yapıldığı takdirde hem keyifli, hem de verimli bir hale geliyor. Güvendiğiniz firma ile yapacağınız kiralama hizmeti, ailenizle veya iş arkadaşlarınızla yapacağınız keyifli bir seyahate dönüşecektir.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda özellikle uçuş çözümlerinde farklı seçenekler sunan firmalar, uzun vadeli çalışan ve geniş bir müşteri ağına sahip olan firmalardır. Uçuşları başarıyla ve keyifle gerçekleştiren bu firmalar, müşteriler tarafından ilk sırada tercih edilirler.

İlk olarak önceliğinizi belirleyin

Müşteri olarak ilk karar vermeniz gereken uçuşunuzda neye öncelik ve ağırlık vermek istediğiniz olmalı. Bunu belirleyecek olan kimi zaman seyahat sebebinizken, kimi zaman seyahatinize katılacak kişiler olabilir. Örneğin bir iş toplantısı için İstanbul’a yapacağınız bir uçak yolculuğunda kiralayacağınız özel uçak için öncelikle iş ortaklarınızın veya çalışma arkadaşlarınızın konforunu düşünebilirsiniz. Bunun için öncelikle koltukların rahatlığını, havaalanında kullanılacak terminali ve ikramları gözden geçirebilirsiniz. Bu detaylar içinize sindikten sonra yapmanız gereken bu olanakları sağlayan firmalarla çalışmak olacaktır.

Örneğin ailenizle tatil amaçlı yapacağınız seyahatiniz için önceliğiniz tamamen farklı olabilir. Geniş bir aile iseniz ailenizin rahatlığı, çocuklarınızın sıkılmaması ve yeteri ikramla zamanın keyifli geçmesi önceliğiniz olacaktır. Bunun için firmanızla özel uçak kiralama hizmetini satın almadan önce görüşmeli, beklentilerinizi belirtmelisiniz. Bagaj kapasitesinin de önemli olduğu aile uçuşlarında, bu sebeple doğru uçağı seçmek yerinde olacaktır.

Doğru uçağa karar vermek

Özel uçak kiralama hizmetinden, doğru ve size uygun bir araç ile yapıldığı takdirde olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu nedenle birlikte çalışacağınız firma ile seyahatinizi çok önceden planlamalı, uçak seçim sürecini de buna dâhil etmelisiniz. Bazı uçakları önceden görmek avantajlı olabileceği gibi, bazı uçakları görmeniz gerekmeden görselleriyle kolayca karar verebilirsiniz. Her koşulda yapmanız gereken birlikte çalışacağınız ekibe güvenmek, kendinizi, ailenizi ve zamanınızı emanet etmek olacaktır.

7/24 hizmetinizde olan firmalar, yolculuğunuzun büyük bir kısmını telefonda planlamanıza olanak verir. Kalan detay kısımlarını ise ister telefon veya mail yoluyla ya da ofislerine giderek tamamlayabilir, seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.