Skip to main content

Eğer hala seyahat planınızı yapmadıysanız , size bu konuda yardımcı olacak En İyi Seyahat Rotaları listemizi inceleyebilirsiniz. Çeşitli araştırmalar sonucu seçilen bu özel seyahat noktaları ile hem en gözde ülkeleri ziyaret edebilecek hem de farklı ve eğlenceli bir yolculuk deneyimleyeceksiniz.

En İyi Seyahat Rotaları

Lizbon

Portekiz ‘in en büyük ve en kalabalık şehirlerinden biri olan Lizbon, Avrupa ‘da görüp görülebilecek en renkli kentlerden biri. Avrupa ‘nın en ılık kışlarının yaşandığı kente dilediğiniz mevsimde gidebilir, rahatlıkla gezebilirsiniz. Palmiyeli sokakları, uygun fiyatlı konaklama seçenekleri, eğlenceli gece hayatı ve keşfedilecek özel noktaları ile Lizbon rota planlarınızdan biri olabilir.

Nepal

Everest Tepesi ile ünlü Nepal, 2017 ‘nin en çok tercih edilen seyahat noktalarından bir diğeri. Özellikle mistik yolculuklardan hoşlananların ilgi odağı olan Nepal, spiritüel anlamda bir çok özel yere sahip olduğuna inanılan bir ülke. Bambu ağaçlarında kalmak, ulusal yemeklerden tatmak ( genellikle vejetaryen bir menüye sahiptir ) ve tapınakları ziyaret etmek istiyorsanız Nepal sizin için çok farklı bir deneyim olacaktır.

Bali

“Eat, Pray, Love” filmi sonrası bir çok maceraperestin hayallerini süsleyen Endonezya ‘nın en popüler adası Bali, 2017 yılı ile birlikte balayı adası olmaktan çıkıp turistik bir ada konumuna yerleşti. Tropikal havası, denizi, uygun fiyat avantajları ve güler yüzlü halkı ile Bali ‘de pirinç tarlalarının eşsiz güzelliği arasında harika bir tatil geçireceksiniz.

Havana

2017 ‘nin en popüler seyahat rotalarının başında gelen Havana, Küba ‘nın başkenti. Sadece turistik mekanları değil sokakları ve insanları ile gezilip görülmesi gereken Havana; Katedral Meydanı, Plaza de Armas Meydanı, El Templete Tapınağı, Plaza Vieja Meydanı ile sizi kendinizden geçirmeyi başaracak. Eğer tatilinizi yeni insanlar ve kültürlerle tanışmak, hiç sıkılmadan gezmek ve fotograf çekmekten yana değerlendirmeyi planlıyorsanız Havana sizin için oldukça iyi bir tercih.

Calgary

Dünyanın en zengin bölgelerinden biri olan Kanada ‘nın güneşli kenti Calgary, geleneksel ve modern hayatı bir arada sunan ilginç yerleşim merkezlerinden biri. Bow nehri, Eau Claire, Rivers District, Downtown Ticari Çekirdek, Downtown East Village ve Chinatown olmak üzere beş mahallesi, gece hayatı ve ulusal parkları ile Calgary seyahat noktalarınızdan biri olmaya aday.