Skip to main content

Mira Havacılık ile artık özel uçak kiralamak çok kolay. Günümüzde hızla artan iletişim, iş hayatının geniş bir alana yayılması ve ulaşım ihtiyacının artması, farklı birçok alan açılmasına ve bu alanların çeşitli talepler doğurmasına neden oldu. Özellikle hızlı ve sağlam iletişim kurma yolunda atılan adımlar, hep bir adım ötesini getirdi. Bu da yeni ihtiyaçları ortaya çıkardı. Tıpkı uçak kiralama ihtiyacında olduğu gibi. Artık büyük şirketler ve bireyler, bu ihtiyaca yönelik adımlar atıp arzı oluşturuyor.

Zamanı değerli kişi ve kurumların özel taleplerinin, diğer firma ve şahıslara göre daha çok olmasıyla butik hizmetlere ihtiyaç duyuldu ve bu doğrultuda hizmet veren firmalara talep arttı.

Uçak kiralama hizmeti alırken güvenin önemi

Özellikle iş toplantıları, aile gezileri veya şahsi kullanım için kiralanan uçaklar, son dönemde güvenin de önemini bir kez daha ortaya koydu. Uzun uçuşlarda çok daha önem arzeden bu güven, uçak kiralayan kişiler tarafından dikkat edilecek en önemli unsur haline geldi. Kişiye duyulan güven, pilota duyulan güven ve elbette tüm yönleriyle güven sağlaması gereken şirketler, müşterilerini her konuda güvende hissettirmek için çalışmaya başladı.

Uçağın teknik ihtiyaçlarından uçak içindeki müşteri ihtiyaçlarına kadar tüm alanlarda sağlanması gereken güven, uzun yılların ve tecrübeli kişilerin uzmanlığıyla garanti altına alınıyor. Ödeme kolaylıklarıyla kişiyi konfor alanından ayırmayan şirketler, fiziki konfor alanında da titizlikle çalışıyor.

Direk ulaşım, hızlı iletişim

Özel uçak kiralama hizmetinin en önemli özelliklerinden biri, zamanınızdan tasarruf etmenizdir. Tarifeli uçuş saatlerini beklemeden uçacak uçağınız ile hem zamandan tasarruf edebilir, hem de uçuş süresini değerlendirebilirsiniz. Çoğu şirket kapalı toplantılarını kiralanan uçaklar içinde yaptığı gibi, varılan noktada yenilen bir öğle yemeğinden sonra toplantıya uçakta devam edebiliyor. Bu da hem konforun, hem de gizliliğin esas tutulduğu bir şirket olma amacına uyum sağlıyor.

Dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerden kalkacak olan özel uçak ile uçak kiralama hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Uçuş sonrası özel transfer hizmetlerinden ve dilediğiniz noktadan kalkış yapma şansından yararlanacağınız uçak kiralama hizmeti, artık hem ekonomik, hem de istediğiniz an yola çıkmak üzere sizi bekliyor.