Skip to main content

Eğer yurt içi veya yurt dışında bir yolculuk planlıyorsanız ya da bir iş seyahatiniz için bir uçak seyahati yapmanız gerekiyorsa, öncelikle seyahatinize uygun bir ulaşım aracı edinmeniz gerekir. Özellikle küçük uçaklarla seyahat etmek hem hızlı ulaşım, hem de ekonomik açıdan çok daha uygun olacaktır. Bunun için ilk adımda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Özel jet kiralama ve özel uçak kiralamanın ticarî hava yolculuğundan belirgin farkları vardır. Avantajları çok daha fazla olan bu kiralama şeklinin öncelikle güvenilirlik, konfor ve gizlilik konularında müşteriyi tatmin etmesi gerekir.

Güvenilir bir firma ile çalışmak

Uçak kiralama, özel jet kiralama ve helikopter kiralama konularında en önemli konuların başında, şüphesiz güven gelir. Güvendiğiniz bir isim, firma veya marka ile çalışmak, seyahatinizin planlama aşamasından varış yaptığınız noktada iniş aşamasına kadar tüm adımlarda kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Karada veya havada olmanız fark etmeksizin sizi rahat ettiren bir marka olması önceliğiniz olmalıdır.

İş veya özel seyahatinizi planlarken olası aksaklıklar, bütçe paketi oluşturma veya destinasyon  noktasının önceden tayini, araştırması gibi konularda, dirsek temasında olduğunuz markaya güvenmeniz gerekir. Size en iyi fiyatı sunduğundan, en iyi pilot ile seyahat edeceğinizden, en konforlu yolculuğu sağlayacağından emin olmak, bir sonraki seyahatinizde yine aynı marka ile çalışmanızı ve çevrenize de tavsiye etmenizi sağlayacaktır.

Konfor vazgeçilmeziniz olmalı

Özellikle uzun uçuşlarda ve özellikle ailenizle olduğunuz zamanlarda önceliğiniz konforlu bir yolculuk olur. Uçuş sırasında rahat etmek ve ailenizin de rahat ettiğini bilmek önceliğiniz olduğu için, özel uçak kiralama ve jet kiralama firmaları da bunu kendi önceliklerine alarak çalışırlar. Sizin yalnızca gün, saat ve destinasyon belirtmeniz yeterli olur.

Konforlu bir yolculuğun hazırlığı da en az kendisi kadar konforlu olmalıdır. Sanal ortamda yapacağınız bir uçak kiralama hizmeti rezervasyonu, hem zamanınızdan tasarruf etmenizi, hem de kolayca bir hizmet satın almanızı sağlar. Bu nedenle internet üzerinden güvenilir bir adres bulup yolculuğunuzu ve ailenizi emanet edebileceğiniz bir firma ile çalışmayı tercih etmelisiniz.