Skip to main content

Telif Hakkı Politikası

Güncellenme Tarihi: 18 Şubat 2022

Mira Havacılık Kurumsal sayfalara hoş geldiniz. Bu web sitesi size Mira Havacılık Ankara, Türkiye (“MIRA veya Mira”) tarafından sunulmuştur.

Kullanıcı menüdelerinden erişebileceğiniz Sorular ve Cevaplar, Kullanım Koşulları ve Şartlar, Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar), Çerezler, Gizlilik Politikası, Telif Hakkı Politikası, Veri İşleme Ek Bilgilendirme, Güvenlik Önlemleri ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sayfalarda belirtilen şartlar ve hükümler siz değerli ziyaretçilerin (“ziyaretçi, kullanıcı, müşteri”) bu web sitesini kullanımınız ve erişiminizi düzenlemek için hazırlanmıştır.

Mira Havacılık bünyesindeki tüm web sayfaları, uygulamalar ve bağlı fonksiyonları; bu politikaları, hükümleri ve sözleşmeleri kabul ederek kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ve korunduğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşın.

Sözleşmeyi inceleyin
MIRA KURUMSAL

Telif Hakkı Politikası

Mira Havacılık Müşavirlik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve kullanıcılarının da aynısını yapmasını bekler. Mira kendisine ait hizmetler kullanılarak taahhüt edilen telif hakkı ihlali iddialarına hızla yanıt verir.

Bilgi: Bu Telif Hakkı Politikası, Kullanım Koşulları ve Şartları’nın (Türkçe) bir ek dökümanıdır ve uluslararasına açık hizmet ve ürünlerimize yönelik hazırlandığı için İngilizce olarak hazırlanmıştır. Türkiye’deki müşterilerimizin uymakla yükümlü olduğu ve hizmetlerimizi kullanıldığında kabul etmiş sayıldıkları sözleşmeler ve kurallar Müşteri Destek sayfasındaki sözleşmeler ile belirtilmiştir.

Bir İhlal Bildirimi Göndermek.

İddia edilen bir telif hakkı ihlali bildirimi göndermek için bize aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekir:
1. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın tanımı (örneğin, orijinal çalışmanıza bir bağlantı veya ihlal edildiği iddia edilen materyallerin net açıklaması);
2. İhlalde bulunan materyalin tanımlanması ve Mira’nın materyali Hizmetlerde bulmasına izin vermek için makul düzeyde yeterli bilgi;
3. İsim, adres, telefon numarası ve e-posta adresi dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz;
4. Aşağıdaki ifadeler:

“Telif hakkıyla korunan materyalin tartışmalı kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığımı beyan ederim.”

“İşbu belgeyle, bu bildirimdeki bilgilerin doğru olduğunu ve ihlal edildiği iddia edilen telif hakkı kapsamındaki telif hakkının veya münhasır hakkın sahibi olduğumu veya sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğumu yalan yere yemin etme cezası altında beyan ederim. ”; ve

5. Telif hakkı sahibinin veya onun adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası (tam adınızı yazmanız yeterli olacaktır).

Bu bildirimi tüm öğeleri tamamlanmış olarak Mira Belirlenmiş Telif Hakkı Temsilcisine iletin:
Firma Ünvanı:  Mira Havacılık Müşavirlik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. B Blok Apt. No: 266 B/46 PK.06530 Çankaya Ankara TURKİYE
E-posta: [email protected]
Tel: +90 (312) 911 15 38
Mobil: +90 (546) 911 15 38
Faks: +90 (312) 911 23 59

Web Tailor, Inc.’in iddia edilen telif hakkı ihlali bildirimlerine yanıtı, ihlalde bulunduğu iddia edilen materyale erişimin kaldırılmasını veya kısıtlanmasını içerebilir. Lütfen bir telif hakkı ihlali bildiriminde sağlanan bilgilerin, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen içeriği yayınlayan kullanıcıya iletilebileceğini unutmayın.
Kötü Niyet Bildirimleri. İlgili yasa uyarınca (17 USC § 512(f) dahil), söz konusu materyali veya faaliyeti bilerek ve isteyerek yanlış beyan ederseniz, masraflar ve bizim veya kullanıcılarımızın maruz kaldığı avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü zarardan sorumlu olabileceğinizi lütfen unutmayın. ihlal ediyor. Bildirdiğiniz materyalin gerçekten de hak ihlalinde bulunup bulunmadığından emin değilseniz, bize bir bildirimde bulunmadan önce bir avukatla iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Karşı Bildirim Gönderme. Hakkınızda yanlışlıkla bir telif hakkı ihlali bildirimi yapıldığına iyi niyetle inanıyorsanız, bize bir karşı bildirim gönderebilirsiniz. Bir karşı bildirim göndermek için, lütfen kaldırmayla ilgili orijinal e-posta bildirimimize aşağıdaki bilgilerle yanıt verin:

1. Kaldırılan veya erişimin devre dışı bırakıldığı materyalin ve materyalin kaldırılmadan veya erişimin devre dışı bırakılmadan önce göründüğü yerin belirlenmesi (telif hakkı bildirimindeki açıklama yeterli olacaktır);

2. Adınız, adresiniz ve telefon numaranız;

3. Adresinizin bulunduğu yargı bölgesi için Ankara Türkiye, yargı yetkisini kabul ettiğinize ve orijinal bildirimi sağlayan kişiden veya bu kişinin bir temsilcisinden işlem tebligatını kabul edeceksiniz;

4. Aşağıdaki ifade: “Materyalin bir hata sonucu kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına veya kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak materyalin yanlış tanıtıldığına iyi niyetle inandığıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim.”; ve

5. Fiziksel veya elektronik imza (tam adınızı yazmanız yeterli olacaktır).
Geçerli bir karşı bildirimin alınması üzerine, Mira Havacılık bunu, orijinal ihlal bildirimini gönderen bildirimde bulunan tarafa iletecektir. Bildirimde bulunan tarafın, ihlalde bulunduğu iddia edilen materyalle ilgili yasal işlem başlattığını bize bildirmek için on iş günü vardır. On iş günü içinde böyle bir bildirim almazsak, malzemeyi Hizmetlere geri yükleyebiliriz.

Bu Telif Hakkı Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz ve sitemizde en güncel versiyonu yayınlayacağız. Bir değişiklik haklarınızı ciddi ölçüde azaltırsa, Müşteri Destek sayfalarında belirtilen prosedürlere uygun olarak sizi bilgilendireceğiz.

Telif Hakkı Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Telif Hakkı Politikası ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] e-posta adresine email gönderebilirsiniz. MIRA’ya ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı:  Mira Havacılık Müşavirlik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. B Blok Apt. No: 266 B/46 PK.06530 Çankaya Ankara TURKİYE
E-posta: [email protected]
Tel: +90 (312) 911 15 38
Mobil: +90 (546) 911 15 38
Faks: +90 (312) 911 23 59

Sözleşmelere Geri Dön