Hizmetler

Özel Jet Kiralama ve Helikopter Kiralama

Uçak Operasyon Hizmetleri
Mira Aviation

Lüks ve Konfor

Lüks ve yüksek standartlarda kişiselleştirilmiş bir uçuş deneyimi.

12 saat içinde Paris’te kahvaltı, Zürih’te toplantı ve İstanbul’da akşam yemeği Mira Charter ile mümkün!

Tam Gizlilik

Mira ile güvenlik ve özel hayatın gizliliği taahhüt altında.

Mira Charter ile tüm seyahatler; maksimum esneklik, üstün konfor ve özel hayatınızın gizliliğini taahhüt eden olağanüstü bir uçuş deneyimi sunar.

Hava Aracı Tercihi

14,000+ uçak arasından ihtiyacınıza yönelik en doğru tercih.

Yetenekli profesyonellerden oluşan bireysel seyahat danışmanları, MİRA’nın küresel ağında bulunan 14,000’den fazla uçak arasından ihtiyacınıza yönelik en doğru tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

VIP Terminal

Konfor ve rahatlığın ön planda tutulduğu VIP salonlar.

Konfor ve rahatlığın ön planda tutulduğu bekleme salonları ile kalabalık ve gürültüden uzak keyifli bir ortam deneyimi sizleri bekliyor.

Mira Havacılık Tanıtım Dosyasını (PDF) buradan indirebilirsiniz.

Hizmet Detayları

Özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.

Mira Havacılık; kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli uçuşlar için birçok farklı tipte özel jet veya uçak kiralama taleplerinize karşılık verebilecek küresel ölçekli geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Genellikle kurumsal iş seyahatlerinin yanı sıra turistik amaçlı da kullanılabilen özel jetler sayesinde güvenli, konforlu profesyonel bir uçuş deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca uzun süren check-in işlemleri ve güvenlik kontrollerinde harcadığınız zamandan tasarruf sağlar, bagaj kısıtlamaları olmadan seyahat edebilirsiniz.

Mira Aviation

Mira Havacılık, 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış ve Yönetimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu.

Diğer Hizmetler