Skip to main content

Yurtdışına çıkmak artık yurt içinde seyahat etmek kadar sık yaptığımız ve olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Özellikle iş için yapılan geziler ve sonrasındaki sosyal programlar özel uçak kiralama konusunda sektörün hızla gelişmesine neden oldu. Yurt dışına yapılan iş gezileri sayesinde gelişen sektör, yeni ve lüks hizmetleri de beraberinde getirdi.

Global olarak uçuş yapan firmaların geliştirdiği özel uçak kiralama hizmetleri, Türkiye’nin de önde gelen birçok şirketi tarafından örnek alınmaya başlandı. Yurtdışında yapılan seyahatler ister iş, ister tatil için olsun öncelikli olarak kaliteli hizmet vermeyi hedefler.

En çok uçuş yapılan ülkeler

Türkiye’den en çok uçuş yapılan ülkeler arasında elbette son yıllarda Orta Doğu ülkeleri yer alıyor. Bu ülkeler hem iş, hem alışveriş, hem de seyahat için tercih edilen ülkeler arasında. Özellikle kış, sonbahar ve ilkbahar döneminde sıklıkla tercih edilen bu ülkeler, yerleşimin de artmaya başladığı yerler arasında.

Örneğin Dubai ve Abu Dabi, iş toplantılarından arkadaşlarla çıkılan gezilere kadar herkesin sıklıkla tercih ettiği adreslerden. Bu adreslere giderken yapacağınız özel uçak kiralama hizmeti, hem seyahatinizin ulaşım kısmının kısa zamanda tamamlanmasını, hem de bulunduğunuz yerden farklı yerlere hareket ederken rahatça seyahat etmenizi sağlar. Ülkeler arasında kullanabileceğiniz özel uçak hizmetini, ülke içinde de rahatça kullanabilirsiniz. Bu şekilde örneğin ailenizle birlikte yaptığınız bir seyahati iş seyahatinize bağlayabilir, iş seyahatiniz ardından ailenizin yanına geçebilirsiniz.

Hafta sonu kaçamakları artık çok kolay

Türkiye’nin herhangi bir ilinden Dubai’ye gitmek, özellikle hafta sonları için sıklıkla tercih edilir oldu. Bu şekilde şehrin en güzel yerlerini görebilir, güzel lezzetlerini tadabilir, ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bir arkadaş grubunuzla yapacağınız uçak kiralama hizmetini, hafta sonu için yapabilir, daha sonra uzatabilirsiniz. Yoğun iş hayatı içinde değerli olan zamanınızı kaliteli bir şekilde kullanmak ve seyahatinizin ulaşım tarafını kısa tutmak için yapmanız gereken sadece hızlı bir rezervasyon yapmak.

Uçuş gereksinimlerinizi belirledikten, seyahat planınızı yaptıktan sonra artık özel uçak kiralama firmalarına ulaşabilir, ekonomik bütçeli paketlerden birini seçip, uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.