Özel Jet KiralamaDünya düşündüğünüzden çok daha küçük.

charters_01
12 saat içinde Paris'te kahvaltı, Zürih'te bir toplantı, İstanbul'da akşam yemeği?
Mira Havacılık ile hepsi mümkün.

Seyahatinizi en iyi hale getirirken güvenliğinizde, konforunuzdan ve gizliliğinizi garanti altına alan ekibimiz hizmetinizde. Nereye gidecek veya nereden gelecek olursanız olun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlar.

iş için

Özel uçak kiralama, yoğun profesyoneller için zaman verimliliği de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlar. Daha hızlı check-in’den daha çabuk transit sürelerine kadar, bir iş jeti farklı şehirlerdeki toplantılara katılmak, bir günde birden fazla saha ziyareti yapmak ve seyahat sırasında daha verimli olmak için mükemmel çözümdür.

 • Lüks ve konfor
  Uçmak keyif vermelidir ve biz uçuşunuzun mümkün olan en lüks ve konforlu şekilde gerçekleşmesini sağlarız.
 • Gizlilik ve güvenlik
  Mira Havacılık’ın özel helikopter kiralama hizmeti gizliliğinizi garanti eder ve uçuşunuzun her aşamasında güvenlik personeliniz ile birlikte çalışılır.
 • Kendi tarifenizi belirleyin
  Tarifeli uçuşlar ile bağlantı yapın veya tamamen kendi tarifenizi oluşturun – özel uçak uçuşunuzu tamamen sizin talebinize göre oluşturuz.
 • Daha fazla hava alanına erişim
  Uzak bir noktaya erişin veya varış noktanıza tarifleri seferlerin izin verdiğinden daha yakın bir noktaya inin.
 • Özel terminal
  Sıralardan veya gereksiz gecikmelerden kaçının; uçuşunuzdan birkaç dakika önce uçağa geçin.
 • Küresel kapsama
  Nereye gidecek veya nereden gelecek olursanız olun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlarlar.
 • Ücret verimliliği
  Satın alma gücümüz ve sektördeki yerimiz en iyi uçak kiralama fiyatını almamızı, sizin de en maliyet etkin çözüme ulaşmanızı sağlar.
 • Hava aracı seçimi
  50,000’den fazla uçağa ve 130’dan fazla uçak tipine erişimimiz sayesinde ihtiyacınız için en doğru hava aracını seçeriz.
 • Kişisel hesap yöneticisi
  Kiralama uzmanımız uçuşunuzda tercih ettiğiniz yiyeceklerden son dakika değişikliklerine kadar tüm taleplerinizle ilgili 7/24 size yardımcı olmak için görevlendirilmiştir.

keyif için

Özel uçak kiralama aynı zamanda keyif için yapılan seyahatlerdeki stresi ortan kaldırır. İster yalnız ister arkadaş grubunuz veya ailenizle seyahat edin, özel uçakların geniş kabini lüks ve tam gizlilik içinde uçuş yapmanıza olanak sağlar.

Tatil bölgelerine seyahat ederken özel uçak kullanmak özel terminallere erişim sayesinde daha hızlı check-in yapmanızı ve tatile daha fazla vakit ayırmanızı sağlar. Dünya çapında daha fazla noktaya ulaşım imkanı sayesinde özel jetler keyif için seyahatin mükemmel yoludur.

gulfstream 450

Geniş menzilli bir özel jete ihtiyacınız olduğunda, bu uçak sizi 8000 km mesafeye konforlu bir şekilde ulaştıracaktır.

Gulfstream 450, 14 yolcu kapasiteli uzun menzilli bir iş jetidir. İster bir aile toplantısı ister bir iş seyahati olsun, G450 sizi uçak istediğiniz yere götürebilecek kabiliyettedir.

Geniş kabininde uydu TV, blueray oynatıcı, Iridium uydu telefonu, sıcak/soğuk yiyecek hazırlamaya uygun mutfak bulunmaktadır. G450’nin pencereleri sınıfının en büyükleridir.

G450 Menzil Haritası

learjet 60xr

Learjet 60XR’ın selefinden en büyük farkı kabin tasarımıdır. 1.7m yüksekliği, 1.8m genişliği ve 5.3m uzunluğu ile kabin 6 yolcu için yeterli alanı sağlamaktadır. Arka bölümde 4 adet tekli koltuk, ön bölümde ise 2 adet tekli koltuk ve mutfak bulunmaktadır.

Learjet 60XR, Learjetleri rakiplerinden ayıran hız ve tırmanma performansını ailenin diğer uçakları gibi sağlamaktadır.

Learjet 60XR Menzil Haritası
Learjet 60XR Menzil Haritası

learjet 45xr

Geliştirilmiş menzili ile Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Afrika ve Kafkaslara direkt uçuş ile erişebilirsiniz. Learjet 45XR bölgemize gelirken veya bölgemizden giderken uzun menzilli uçuşlarınız için en iyi çözümü sunacak.

İç tasarımı dış tasarımı ile mükemmel bir uyum içinde olan Learjet 45XR uçağımız siyah deri koltuklar üzerine kırmızı çizgiler barındıran geniş ve lüks kabininde 9 yolcuyu ağırlayabilmekte.

Learjet45 Menzil Haritası

özel jet kiralama

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Özel uçak mı kiralamak istiyorsunuz?