Özel Jet KiralamaDünya düşündüğünüzden çok daha küçük.

Özel Jet Kiralama
12 saat içinde Paris'te kahvaltı, Zürih'te bir toplantı, İstanbul'da akşam yemeği?
Mira Havacılık ile hepsi mümkün.

Seyahatinizi en iyi hale getirirken güvenliğinizde, konforunuzdan ve gizliliğinizi garanti altına alan ekibimiz hizmetinizde. Nereye gidecek veya nereden gelecek olursanız olun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlar.

Özel Uçak Mı Kiralamak İstiyorsunuz?

İş İçin

Özel uçak kiralama, yoğun profesyoneller için zaman verimliliği de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlar. Daha hızlı check-in’den daha çabuk transit sürelerine kadar, bir iş jeti farklı şehirlerdeki toplantılara katılmak, bir günde birden fazla saha ziyareti yapmak ve seyahat sırasında daha verimli olmak için mükemmel çözümdür.

 • Lüks ve konfor
  Uçmak keyif vermelidir ve biz uçuşunuzun mümkün olan en lüks ve konforlu şekilde gerçekleşmesini sağlarız.
 • Gizlilik ve güvenlik
  Mira Havacılık’ın özel helikopter kiralama hizmeti gizliliğinizi garanti eder ve uçuşunuzun her aşamasında güvenlik personeliniz ile birlikte çalışılır.
 • Kendi tarifenizi belirleyin
  Tarifeli uçuşlar ile bağlantı yapın veya tamamen kendi tarifenizi oluşturun – özel uçak uçuşunuzu tamamen sizin talebinize göre oluşturuz.
 • Daha fazla hava alanına erişim
  Uzak bir noktaya erişin veya varış noktanıza tarifleri seferlerin izin verdiğinden daha yakın bir noktaya inin.
 • Özel terminal
  Sıralardan veya gereksiz gecikmelerden kaçının; uçuşunuzdan birkaç dakika önce uçağa geçin.
 • Küresel kapsama
  Nereye gidecek veya nereden gelecek olursanız olun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlarlar.
 • Ücret verimliliği
  Satın alma gücümüz ve sektördeki yerimiz en iyi uçak kiralama fiyatını almamızı, sizin de en maliyet etkin çözüme ulaşmanızı sağlar.
 • Hava aracı seçimi
  50,000’den fazla uçağa ve 130’dan fazla uçak tipine erişimimiz sayesinde ihtiyacınız için en doğru hava aracını seçeriz.
 • Kişisel hesap yöneticisi
  Kiralama uzmanımız uçuşunuzda tercih ettiğiniz yiyeceklerden son dakika değişikliklerine kadar tüm taleplerinizle ilgili 7/24 size yardımcı olmak için görevlendirilmiştir.

Keyif İçin

Özel uçak kiralama aynı zamanda keyif için yapılan seyahatlerdeki stresi ortadan kaldırır. İster yalnız ister arkadaş grubunuz veya ailenizle seyahat edin, özel uçakların geniş kabini lüks ve tam gizlilik içinde uçuş yapmanıza olanak sağlar.

Tatil bölgelerine seyahat ederken özel uçak kullanmak özel terminallere erişim sayesinde daha hızlı check-in yapmanızı ve tatile daha fazla vakit ayırmanızı sağlar. Dünya çapında daha fazla noktaya ulaşım imkanı sayesinde özel jetler keyif için seyahatin mükemmel yoludur.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kiralık Özel Jet Modelleri

Özel Uçak mı Kiralamak İstiyorsunuz?

 

Özel jet Kiralama

Günümüzde pek çok lüks hayatımıza girmeye başlamıştır. Bu noktada sizlerin daha iyi şartlarda ulaşım yapmasını düşünerek firmamızı özel jetler ile donattık. Gelişmiş jetlerimiz sayesinde konforlu ve keyifli bir yolculuk yapmanız mümkün kılınmıştır. İçyapısı ve teknik donanımları ile sizlere sunduğumuz kiralık jet modellerimiz, firmamızda sizler için hazırdır.

Öncelikle jetlerimizin son teknolojiye sahip olduğunu belirtmek isteriz. Rahat ve güvenlikli olması için gereken tüm ekipmanlar jetin yapımında kullanıldı. Ayrıca jetin içinde yer alan güvenlik malzemeleri de her duruma karşı sizi düşündüğümüzü gösterir.

Kaliteli jetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişme geçmeniz ve özel jetlerimizle seyahat etmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece rahatlığına alıştığınız jetlerimizden devamlı faydalanmak da isteyeceksiniz.

Kiralık Jetler Ne Kadar Süre İle Kiralanabilir?

Kiralık jet, sadece günlük olarak kiralanmaz. Firmamız, yapacağımız olan anlaşmaya göre istediğiniz süre kadar jetlerini size kiralar. Böylece dilediğiniz kadar kiralık jetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapacağımız sözleşme sonrasında jetimiz size anında teslim edilir. Ödeme seçeneklerimiz çeşitli olup, fiyatlarımız da oldukça uygundur. Özel bir jet kiralamak yüksek ücretlidir, düşüncesi herkeste hâkim olsa da firmamız bu algıyı yıkıyor.

Kiralık jetlerimizi ücretinizi ödedikten sonra teslim alırsınız. Olası durumlara karşı gerekli tüm tedbirler sözleşme içerisinde de mevcuttur. Kiralık jetimizin tüm bakımları düzenli olarak yapılmış olup, size sağlam şekilde teslim edilir. Firmamızdan kaynaklı bir sorun ile karşı karşıya kalmanız mümkün değildir. Bu nedenle uzun süreli seyahatleriniz için kiralık jetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için firmamızın internet adresini ziyaret edip bizimle iletişme geçmeniz yeterli olur.

Kiralık Jetlerimiz İle Ev Konforunu Yaşayın

Firmamız bünyesinde bulunan kiralık jetlerimiz, ev konforunu sizlere yansıtmak için tasarlanmıştır. İçerisinde yer alan mutfak, bar, lavabo ve duş gibi alanları ile sizlere gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılama olanağı sağlar. Ayrıca özel üretim olarak tasarlanan koltuklarınızda keyifle televizyonunuzu izleyerek yolculuk yapabilirsiniz.

İnternet bağlantılı olan jetlerimiz, iş takiplerinizi yapmanıza da yardımcı olur. Bunların dışında jetlerimiz çeşitli büyüklülerde yer alır. Bunun için size uygun olan modeli seçmeniz daha uygun olur. Kalabalık seyahatler için en büyük en ve uzunluğa sahip jetlerimiz size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bunun dışında en çok tercih edilen küçük jet modellerimiz de evinizin rahatlığını sizlere hissettirerek yolculuk yapmanızı sağlar.

Kiralık Jetlerimizin Özellikleri

Kiralık jetlerimiz büyüklük, uzunluk, taşıma kapasitesi olarak farklı modellerde görülür. 7 kişi ile 9 kişiye kadar taşıma kapasiteleri olan farklı özellik ve boyutlarda kiralık jetlerimiz mevcuttur. Gidilecek olan yerin ve kişi sayısının baz alınarak bu seçimi yapmanız en doğru yol olur. Ayrıca firmamızda yer alan jetlerimiz terletme yapmayan kumaşlar ile kaplanmış özel tasarım koltuklara sahiptir. İçyapısı oldukça geniş olup, rahatlığını düşünenler için çok idealdir.

Jet modellerimizin hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız bu noktada firmamızdan da destek alabilir, size en uygun olacak olan jet modellerimizi size sunmamızı talep edebilirsiniz.

Kiralık Uçaklarımızın Farkını Yaşayın

Kiralık jetlerimizin dışında geniş bir araç potansiyeli ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kiralık uçak modellerimiz sayesinde birçok kişinin acil işlerinde sorunsuz şekilde yolculuk yapmasına destek oluyoruz. Üst segmentte yer alan uçaklarımız kaliteli malzemeler ile imal edilen son teknoloji harikası ürünlerimiz arasında yer alır.

Kiralık uçaklarımız sayesinde acil işlerinizin halledilmesine yardımcı oluyoruz. Hem konforlu ve keyifli bir yolculuk yapacak hem de kiralık uçaklarımız sayesinde geç kalmaktan kurtulmuş olacaksınız. Her türlü ayrıcalığı sunan firmamızın uçakları ile ürünlerimizin farkını yaşayabilirsiniz.

Olası bir duruma karşı her türlü istek ve sorunuz itina ile karşılanır ve kısa sürede cevaplanır. Böylece kaliteli bir firma olduğumuzu sizler de net bir şekilde görebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesine uygun olarak çalışma şeklimizi belirlemiş olup, müşteri odaklı bir çalışma sergiliyoruz.

Kiralık Uçaklarımızın Tercih Edilme Sebepleri

Kiralık uçak alanında faaliyet veren firmamız, diğer firmalar arasında daha çok tercih ediliyor. Kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra yüksek güvenlikli uçaklarımız ile son teknoloji harikalarını bünyemizde barındırıyoruz. Özellikle siyasi toplantılar, iş görüşmeleri, gösteri ve konserler için yapılan uçuşlar, film çekimleri ve spor karşılaşmaları için çok fazla tercih ediliyoruz.

Kiralık uçak modellerimiz arasında her türlü kişiyi ağırlayacak kapasitede uçaklarımız mevcuttur. En az 8 kişilik uçaklarımız arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamız kiralama bedellerini de düşük tuttuğu için çok fazla tercih ediliyor. Kaliteli hizmeti ucuza almanın ayrıcalığını böylece bizim firmamız ile yaşamış oluyorsunuz.

Kiralık Ürünlerimizin Fiyatları

Kiralayabileceğiniz ürünlerimizden uçak ve jet modellerimiz kapasiteleri oranında değişiklik gösterir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak bir ücret çıkarılır ve sizlere sunulur. Bunun kabulü durumunda sözleşme imzalanarak ödeme aşamasına geçilir. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin kiralık fiyatlarını sizlere sunarken en düşük günlük ücret üzerinden hesaplama yapıyoruz. Böylece sizlerin rahatlığını sağlarken cebinizi de düşünüyoruz.

Kiralık Ürünlerimiz İçin Bize Ulaşın

Kiralık uçak ve jet ihtiyacınızda firmamızın internet adresini ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere dönüş yapılır ve tüm detaylar sizlere aktarılır. Ürünlerimizi görmek için de firmamızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Kalitenin farkını yaşamak isteyenlerin tek adresi olan firmamız, sizleri ağırlamaktan gurur duyar.