Özel Helikopter KiralamaNoktadan Noktaya Seyahat

charters_02
Helikopter kiralamaları uçaklarda çoğu zaman bulunamayan esnekliği sunar.
Noktadan noktaya uçmanın avantajları çoğu zaman paha biçilmezdir. Kabinde karşı karşıya oturma sayesinde konforlu bir ulaşım sağlanır.

Helikopterler, çok yönlülükleri sayesinde iş amaçlı kullanıldığı gibi, hava alanlarından kayak merkezlerine, etkinliklere veya stadyumlara erişim için de kullanılabilir.

Özel Helikopter mi Arıyorsunuz?

Faydaları

Geniş bir yelpazedeki gerekliliklere uyum sağlayan yapıları ve zekice tasarımları sayesinde helikopterler, uzak bölgelere veya şehir merkezlerine erişime olanak tanır. Helipedlere, otellere ve hatta özel mülklere iniş yapabilmeleri sayesinde erişimi zor, uzak veya kalabalık yerlere ulaşım için en iyi hava aracı alternatifidir.

Helikopterler aynı zamanda tıbbi tahliye veya havadan foto film çekimi gibi sektörün farklı alanlarında da kullanılmaktadır.

Neden?

 • Lüks ve konfor
  Uçmak keyif vermelidir ve biz uçuşunuzun mümkün olan en lüks ve konforlu şekilde gerçekleşmesini sağlarız.
 • Gizlilik ve güvenlik
  Mira Havacılık’ın özel helikopter kiralama hizmeti gizliliğinizi garanti eder ve uçuşunuzun her aşamasında güvenlik personeliniz ile birlikte çalışılır.
 • Kendi tarifenizi belirleyin
  Tarifeli uçuşlar ile bağlantı yapın veya tamamen kendi tarifenizi oluşturun – özel helikopter uçuşunuzu tamamen sizin talebinize göre oluşturuz.
 • Daha fazla hava alanına erişim
  Uzak bir noktaya erişin veya varış noktanıza tarifleri seferlerin izin verdiğinden daha yakın bir noktaya inin.
 • Özel terminal
  Sıralardan veya gereksiz gecikmelerden kaçının; uçuşunuzdan birkaç dakika önce helikoptere geçin.
 • Küresel kapsama
  Nereye gidecek veya nereden gelecek olursanız olun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlarlar.
 • Ücret verimliliği
  Satın alma gücümüz ve sektördeki yerimiz en iyi helikopter kiralama fiyatını almamızı, sizin de en maliyet etkin çözüme ulaşmanızı sağlar.
 • Hava aracı seçimi
  İhtiyacınız için en doğru hava aracını seçeriz.
 • Kişisel hesap yöneticisi
  Kiralama uzmanımız uçuşunuzda tercih ettiğiniz yiyeceklerden son dakika değişikliklerine kadar tüm taleplerinizle ilgili 7/24 size yardımcı olmak için görevlendirilmiştir.

Bell 429

Konu konforunuz olduğunda tavize yer yoktur. Bell 429’da farkedeceğiniz şeylerden yalnızca biri yumuşak ve sessiz uçuş olacaktır. Geniş kabini lüks olanakları kolaylıkla içerebilir ve büyük koltuklar rahat bacak mesafesi ile birlikte her uçuşu keyifli hale getirir.

Seyahatinizde zamanınızı ister dokümanlarınız üzerinde çalışmak için kullanın ister bir kaç dakika rahatlamak için, Bell 429 en iyi ortamı sağlayacaktır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Özel Helikopter mi Arıyorsunuz?