Nakliye / Kargo Uçağı KiralamaKüresel Altyapı ve Deneyim

charters_04
Mira Havacılık küresel bir hava kargo aracısıdır - büyüklüğümüz, küresel altyapımız ve kargo charterı konusundaki tecrübemiz bizi rakiplerimizden ayrı bir yerde konumlandırır.

Acil paketleriniz için küçük jetlerden hacimli yükleriniz için büyük kargo uçaklarına kadar geniş bir yelpazede kargo uçağı sunarız. Ayrıca uçak içi kurye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Özel Nakliye / Kargo İhtiyacınız mı Var?

Acil Kargo

Üretim hattınız tıkandığında veya arızalı bir parça yüzünden uçağınız gayri faal olduğunda, hiç bir nakliye yöntemi Hava Kargo kadar hızlı çözüm sunamaz. Dünya çapında binlerce uçağa erişimimiz sayesinde ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Tehlikeli Madde

Patlayıcılardan korozif maddelere, oksitleyicilerden radyoaktif malzemelere kadar tehlikeli maddelerin nakliyesi için tüm sınıf ve nakliye yöntemlerini bilen bir uzmana ihtiyacınız var. Hassas kargonuzu taşımak için lisanslı uçağı bulmak için uzmanlarımız hizmetinizde.

Ağır & Hacimli

Ağır & Hacimli yükleriniz, bu yükü taşıyacak özel uçaklar ile ilgili detaylı bilgi gerektirir. Uzmanlarımız işi üstlenirken siz gönül rahatlığı ile projenize odaklanırsınız.

Ulaşılması Güç Bölgeler

Tarifeli seferlerle ulaşmanın imkansız olduğu bölgelere ulaşmanız gerektiğinde Mira yanınızda. Bu gibi yerlere ulaşım konusunda tecrübeli geniş operatör ağımız ile kargonuzun gitmesi gerektiği yere ulaştığından emin olun.

Neden?

 • Uçuş temsilciliği
  Kargo operasyonunuzun pürüzsüz yürümesi için bir uzmanımız size yerde yardımcı olur.
 • Daha fazla havaalanına erişim
  Tarifeli uçuş olmayan meydanlara erişimimiz sayesinde kargonuz nihai varış noktasına daha yakın bir havaalanına ulaşır.
 • Deneyim
  Her bir charter uzmanımız yoğun eğitimlerden geçmiş ve apronda tecrübe kazanmıştır. Bu sayede bir charter uçuşu başlangıçtan bitişe kadar ne gerektirir bilirler.
 • Küresel kapsama
  Kargonuz nereye gidecek veya nereden gelecek olursa olsun, uluslarası ofis ağımız küresel ölçekte yerel bilgiye erişiminizi sağlarlar.
 • Ücret verimliliği
  Satın alma gücümüz ve sektördeki yerimiz en iyi kargo charter fiyatını almamızı, sizin de en maliyet etkin çözüme ulaşmanızı sağlar.
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Özel Nakliye / Kargo İhtiyacınız mı Var?