Skip to main content

Sorular ve Cevaplar

Güncellenme Tarihi: 18 Şubat 2022

Mira Havacılık Kurumsal sayfalara hoş geldiniz. Bu web sitesi size Mira Havacılık Ankara, Türkiye (“MIRA veya Mira”) tarafından sunulmuştur.

Kullanıcı menüdelerinden erişebileceğiniz Sorular ve Cevaplar, Kullanım Koşulları ve Şartlar, Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar), Çerezler, Gizlilik Politikası, Telif Hakkı Politikası, Veri İşleme Ek Bilgilendirme, Güvenlik Önlemleri ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sayfalarda belirtilen şartlar ve hükümler siz değerli ziyaretçilerin (“ziyaretçi, kullanıcı, müşteri”) bu web sitesini kullanımınız ve erişiminizi düzenlemek için hazırlanmıştır.

Mira Havacılık bünyesindeki tüm web sayfaları, uygulamalar ve bağlı fonksiyonları; bu politikaları, hükümleri ve sözleşmeleri kabul ederek kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ve korunduğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşın.

Sorular ve Cevapları inceleyin
MIRA KURUMSAL

Sorular ve Cevaplar

Mira Havacılık faaliyet alanları nelerdir?

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılından itibaren faaliyet gösteren Mira Havacılık; Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış ve Yönetimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu.

Mira Havacılık hizmet alanlarını: Özel Jet ve Helikopter Kiralama Hizmeti, Özel Uçak Operasyon Hizmeti, Hava Aracı Alım ve Satım Danışmanlığı Hizmeti, Özel Uçak Bakım Hizmeti, Özel Uçak Yedek Parça Hizmeti, Hangarlama Hizmeti, Mevzuat Eğitimleri ve Değerleme Hizmeti olarak listeleyebiliriz.

Mira Havacılık hizmet başlıkları nelerdir?

Mira Havacılık hizmet alanlarını: Özel Jet ve Helikopter Kiralama Hizmeti, Özel Uçak Operasyon Hizmeti, Hava Aracı Alım ve Satım Danışmanlığı Hizmeti, Özel Uçak Bakım Hizmeti, Özel Uçak Yedek Parça Hizmeti, Hangarlama Hizmeti, Mevzuat Eğitimleri ve Değerleme Hizmeti olarak listeleyebiliriz.

Hizmet başlıklarına ait detaylara hizmetler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık hangi markaların temsilcisidir?

Mira Havacılık, Testek Solutions (USA), NExT MRO (USA), Iberia Bakım Merkezi (GERMANY), BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Teknolojileri, FFT Produktionssysteme GMBH ve FMC Solutions resmi temsilcisidir.

Temsilciliklerimizin kapsadığı hizmet alanları, bölgeler ve sözleşme tarihleri gibi detayları Markalar ve Temsilcilikler sayfalarımızda bulabilirsini.

Mira Havacılık ekibi hakkında bilgi alabilir miyim?

Mira Havacılık ekibi, müşterilerimizin Uçak Satış ve Kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti almalarını sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışır. 20 yılı aşkın bir deneyime sahip Havacılık ve Uzay Mühendisleri, EASA Lisanslı Teknisyenler, Emekli Askeri Pilotlardan ve alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır.

 

Uzmanlıklar / Beceriler / Profesyonel Hizmetler

  • Uçak İşletme
  • Uçuş Operasyonu
  • Uçak Satışı
  • Havacılık Danışmanlığı
  • Motor ve Yedek Parça Satış
  • Askeri Satış ve Proje Yönetimi
  • Uçak, Motor ve Komponent Bakım ve Destek

 

Ekibimizle tanışmak için lütfen Ekibimiz sayfasını ziyaret ediniz.

Mira Havacılık ailesine katılmak için ne yapmalıyım?

Mira Havacılık temel stratejisi; şirket hedeflerine odaklı, takım halinde çalışan, sürekli gelişmeye açık, mutlu, motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Eğer siz de Mira ailesine katılmak istiyorsanız lütfen Kariyer sayfamızdaki başvuru formunu eksiksiz doldurun.

Başa Geri Dön