Mevzuat Eğitimleri

sizin için yapabileceklerimiz

EASA ve SHGM mevzuatı uyarınca bakım kuruluşları, sürekli uçuşa elverişlilik kuruluşları, operatörler ve uçuş eğitim kuruluşları personelinin alması gereken mevzuat eğitimlerini size özel programlarla düzenliyoruz.

Katılmanız gereken eğitimlere dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda katılmanız için size özel uzaktan eğitim programları hazırlıyoruz.

Tüm personelizin eğitim gerekliliklerini takip ediyor, tekrarlı eğitimlerinizi önceden haber vererek uzaktan eğitimlere veya sınıf eğitimlerine katılmanızı, böylece EASA ve SHGM gerekliliklerine sürekli uyumlu kalmanızı sağlıyoruz.

“En değerli varlığınız kendinizsiniz. Zamanınızı, çabanızı ve paranızı en değerli varlığınızı şekillendirmeye, eğitmeye ve cesaretlendirmeye harcayın.” Tom Hopkins

neden biz?

Tüm eğitmenlerimiz, 15 yılın üzerinde yurt içi ve yurt dışında kazanılmış havacılık tecrübesine ve eğitimci sertifikasına sahip.

Eğitmen kadromuz yalnızca teorik bilgiye sahip olmayan, bakım kuruluşu, operatör, uçuş eğitim organizasyonlarında çalışmış ve halen çalışan kişilerden oluşuyor. Günlük hayatınızda karşılaştığınız sorunları çok iyi biliyor ve bunları nasıl aşabileceğiniz konusunda size yön gösteriyorlar.

Eğitimlere katılmak için eğitim düzenlenmesini beklemiyor, 1 kişi de olsanız ihtiyacınız olduğu anda size özel düzenlenen eğitimlere katılarak zamandan tasarruf ediyorsunuz.

eğitimlerimiz

Geleneksel yaklaşımla düzenlenen sınıf eğitimlerimiz, EASA ve SHGM mevzuatı uyarınca bakım kuruluşları, sürekli uçuşa elverişlilik kuruluşları, operatörler ve uçuş eğitim kuruluşları personelinin katılması zorunlu başlangıç eğitimlerinden oluşuyor. Düzenlediğimiz eğitimlerden bazıları:

  • Air OPS Eğitimi
  • Part-FCL Eğitimi
  • Part-145 Eğitimi
  • Part-M Eğitimi
  • İnsan Faktörleri Başlangıç ve Tazeleme Eğitimleri
  • EWIS Eğitimi
  • Fuel Tank Safety Eğitimi
  • SMS Eğitimi

Bunların dışında şirketinizin ihtiyacı olan eğitimleri size özel müfredatlarla geliştiriyor, size uygun olan tarihlerde dilerseniz kendi tesislerinizde düzenliyoruz.

Tüm eğitimlerimiz sonunda katılımcılara SHGM tarafından da kabul edilen “Katılımcı Sertifikası” veriyoruz. Bu sertifikalar ile eğitim gerekiliklerini yerine getirdiğinizi ispatlıyor ve Form-4 Yönetici Personel Onayı, Yetkili Onaylayıcı/Destek Personel Onayı gibi işlemlerinizde kullanabiliyorsunuz.

eğitim hiç bu kadar faydalı olmamıştı

Eğitimlerin sonunda sunulan sertifikalarımız SHGM tarafından kabul edilmekte, yönetici, onaylayıcı ve destek personelin yetkilendirilmesinde kullanılabilmektedir.

Eğitmen kadromuz yalnızca teorik bilgiye sahip olmayan, bakım kuruluşu, operatör, uçuş eğitim organizasyonlarında çalışmış ve halen çalışan kişilerden oluşuyor. Günlük hayatınızda karşılaştığınız sorunları çok iyi biliyor ve bunları nasıl aşabileceğiniz konusunda size yön gösteriyorlar.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Mevzuat Eğitimlerine mi ihtiyacınız var?