Danışmanlık

aracılık ve satın alma

Mira Havacılık’ın 15 yıldan fazla tecrübeli ekibi işlerin nasıl yapılacağını bilir. Uçak satın almak, uçağınızı satmak veya takas etmek istediğinizde Mira yanınızda.

İnsanlar Özel Uçak & Helikopter almak istediklerinde Controller ve AvBuyer gibi web sitelerinden yararlanırlar. Satılık Özel Uçak & Helikopter bulmak çok kolaydır ancak genellikle fiyat gibi detayları öğrenmek zordur, çünkü bu sitelerde çoğunlukla uçaklar “Teklif Yapın” ifadesiyle fiyat bilgisi olmadan yayınlanırlar.

Tecrübelerimiz, alıcılar için en zor konunu fiyat şeffalığı ile bakım ve hasar durumunun anlaşılması olduğunu göstermiştir. Özel Uçak & Helikopter satış sürecinde tüm bu bilgileri toplamak pazarın “kapalı pazar” olması nedeniyle oldukça zordur. Emlak sektöründen farklı olarak bu bilgiler halka açık olarak yayınlanmamaktadır. Satılık Özel Uçak & Helikopter bulmak satın alma sürecinin yalnızca ilk ve küçük bir aşamasıdır.

İstenen özelliklerde satılık Özel Uçak & Helikopter bulundulduğunda, alıcı bir teklif sunarak ve gerekli depozitoyu ödeyerek süreci başlatır. Mira Havacılık’ın uzmanları gibi bir aracı ile çalışarak alıcı, sunulacak teklif, satın alma koşulları ve depozitonun bir emanet hesabına ödenmesi gibi konularda en iyi danışmanlığı alır.

Mira Havacılık’ın uzman ekibi teklif aşamasından başlayarak pazarlık, sözleşme detayları, inceleme süreci, teslim koşulları, ödeme detayları, lisanslama, tescil, yakıt, hangarlama vb. süreçlerinin tamamında müşterileri ile birlikte çalışır. Mira uzmanları başarılı bir Özel Uçak & Helikopter satın alma ve devir tecrübesi yaşanmasını sağlamak üzere alıcının danışmanı olarak süreçte rol alırlar.

“Kullanılmış uçak alırken tasarruf etmenin en iyi yolu tasarruf etmemektir.” Jeff Owen

aracılık ve satın alma

Yeni veya kullanılmış uçak alırken, pazardaki en iyi alternatifleri belirlemek için dünya çapında araştırma yapıyor, uçuşlarınıza ve bütçenize en uygun uçağı en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

satın alma öncesi incelemeler

Biliyoruz ki kullanılmış uçak almanın en zor yanı doğru uçağı aldığınızdan emin olmaktır.

Mira Havacılık’ta büyük tecrübeye sahip satın alma öncesi inceleme ekibimiz sayesinde endişelerinizi gideriyoruz. Bunu yaparken;

  • Kaliteden ödün vermeden masraflarınızı kısıyoruz
  • Zamanı yöneterek az zamanda çok iş yapıyoruz

uçak satışı ve takasın ötesinde araştırma

Başarılı bir karar vermek için iyi ve doğru bilgiye sahip olmak vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Girişken araştırma ekibimiz en doğru, zamanlı ve eksiksiz pazar bilgilerini mümkün olan en yalın haliyle size sunarken uçak alma veya satma kararınızı vermenize yardımcı olur.

Mira Havacılık’ın pazar bilgisi ve geçmiş tecrübesi sektörde eşsizdir. Uçak sahipleri, üreticiler ve müşteriler Mira Havacılık’ın tecrübesini sürekli talep ederler. Pazar koşulları ve değerler 30 gün içinde %10’a varan değişimler gösterirken mümkün olan en iyi bilgiye sahip olmak karar verme sürecinde vazgeçilmezdir.

sözleşme & dokümantasyon

Mira Havacılık’ın uzmanları sözleşme görüşmelerinden devir teslime kadar tüm süreçleri yönetirler:

  • Niyet mektupları, pazarlama anlaşmaları ve teklifler
  • Satın Alma Anlaşmaları
  • Satın alma öncesi inceleme koordinasyonu
  • FAA işlemleri
  • Uluslarası Tescil evrakları
  • Mal sahipleri ile koordinasyon

pazarlama hizmetleri

Hava aracınız Mira Havacılık tarafından listelendiğinde, reklam vermekten talep toplamaya, market analizinden müşteri takibine kadar tüm süreçleri biz yürütüyoruz. Uçak almak isteyen müşterilerimize sunduğumuz şekilde, uçak veya helikopterinize en doğru müşteriyi en yüksek fiyatla bulmak için pazar araştırması yapıyoruz. Uçak veya helikopterinizi direkt posta, yazılı ve internet reklamları ve özel broşüler yolu ile pazarlıyoruz. Girişken pazarlama ve reklam stratejilerimiz bizi rakiplerimizden ayırıyor ve sektörde önemli bir konuma sahip olmamızı sağlıyor.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle Ankara ofisimizden veya online iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Havacılık Danışmanlığına mı ihtiyacınız var?